Dziennik Gazeta Prawana logo

Wicerzecznik PiS o podatku od reklam: Projekt jest żywy i ma się dobrze

27 lutego 2021, 10:42
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
CZASOPISMA GAZETY
<p>CZASOPISMA GAZETY</p>/Shutterstock
Podatek od reklam. "Na razie nie zamierzamy wycofać się z tego projektu. Trwają konsultacje, dalsze analizy. Projekt jest żywy i ma się dobrze" - mówił w Radiu ZET wicerzecznik PiS, Radosław Fogiel.

Podatek od reklam

Radosław Fogiel był pytany w Radiu ZET o podatek od reklam.

- mówił wicerzecznik PiS.

dodał poseł.

powiedział.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Radio ZET
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj