Morawiecki podkreślił, że "konsekwencje COVID-19, konsekwencje tej epidemii nie tylko zostaną z nami na rok 2022". zwracał uwagę premier.
Mówił, że to są tematy, które będą miały charakter priorytetowy. mówił Morawiecki.
Podkreślił, że sytuacja jest wyjątkowa. zaznaczył premier.
Konflikt racji medycznych z wolnością
Mówił, że rzeczywiście w .
Wyjaśnił, że w tym drugim aspekcie "ludzie uważają, że mogą po prostu robić to, co uważają za właściwe".
Morawiecki zaznaczył, że pojednanie tych dwóch wartości przyświecało rządowi od dwóch lat walki z epidemią.
Z wykształcenia politolożka. Z zawodu redaktorka długodystansowa. 13 lat w serwisie Wiadomości Wirtualnej Polski, z kilkuletnią przerwą na dział kulturalny. Od 2013 w dzienniku.pl jako redaktorka i wydawca serwisu newsowego. Warszawianka od 1993 roku z wyboru i sympatii do tego miasta. Pasjonatka seriali i dobrej kuchni.