Dziennik Gazeta Prawana logo

Amazon mocno zmieni rynek w Polsce. Dopięcie umowy jeszcze przed Black Friday?

13 września 2020, 20:06
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Aplikacja Amazon na smartfonie
<p>Aplikacja Amazon na smartfonie</p>/ShutterStock
Z nieoficjalnych informacji DGP wynika, że rozmowy globalnego giganta e-commerce z Pocztą Polską na temat obsługi przesyłek z serwisu Amazon.pl w ostatnich dniach znacznie przyspieszyły.

– mówi osoba z branży.

Ten zaczyna się od promocji organizowanych w sklepach w Black Friday, czyli piątek przypadający po amerykańskim Święcie Dziękczynienia (w bieżącym roku będzie to 27 listopada).

Ponieważ Amazon szczyci się szybkimi dostawami, Poczta Polska przygotowuje odrębną linię do obsługi zamówień z tej platformy.

Rozmówcy DGP przekonują, że wejście Amazona mocno zmieni rynek. Nie musi jednak osiągnąć pozycji wiodącej.

CZYTAJ WIĘCEJ W PONIEDZIAŁKOWYM WYDANIU DGP>>>

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Dziennik Gazeta Prawna
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj