Dziennik Gazeta Prawana logo

Poczta Polska chce uruchomić automaty do odbioru paczek

6 kwietnia 2019, 08:55
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Poczta Polska
Poczta Polska/Shutterstock
Poczta Polska zamierza do końca tego roku uruchomić około 200 automatów do odbioru paczek - poinformował PAP prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski.

- - powiedział PAP Sypniewski.

Prezes przyznał, że prowadzone są już rozmowy z kolejnymi partnerami, z którymi Poczta Polska będzie mogła rozwijać rozwój sieci automatów.

Poczta Polska jest największym operatorem na rodzimym rynku, zatrudnia ponad 80 tys. pracowników. Ma ponad 7,5 tys. placówek, filii i agencji pocztowych.


Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj