Dziennik Gazeta Prawana logo

"Szkoda w wielkich rozmiarach". ABW donosi do prokuratury na zarząd KGHM z czasów Tuska

24 sierpnia 2016, 18:15
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Siedziba ABW
Siedziba ABW/Agencja Gazeta
ABW skierowała do Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu wniosek o wszczęcie śledztwa ws. nieprawidłowości przy zakupie przez KGHM kanadyjskiej spółki będącej właścicielem złóż metali w Chile – podał w środę w komunikacie przesłanym PAP minister koordynator służb specjalnych.

podano w komunikacie. Przestępstwo miałoby polegać na wyrządzeniu szkody w majątku miedziowej spółki.

podano w komunikacie.

Za przestępstwo, które ma być przedmiotem śledztwa, grozi do 10 lat więzienia.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj