Dziennik Gazeta Prawana logo

Kryzys Putinowi niestraszny? W 2014 roku podwoił swoje zarobki

15 kwietnia 2015, 14:17
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Władimir Putin
Władimir Putin/Shutterstock
Kryzys gospodarczy nie dotknął prezydenta Rosji. Władimir Putin zarobił w zeszłym roku dwa razy więcej niż w 2013 roku.

W 2014 roku na konto Putina wpłynęło ponad 7,7 mln rubli (150 tys. dolarów). 

"W deklaracji finansowej Putin określa swój majątek - ziemię 15 ha, 77-metrowe mieszkanie i wynajęty apartament o wielkości 153 metrów kwadratowych, trzy samochody – dwie zabytkowe Wołgi oraz Niwa", podaje także newsweek.pl.

Rosyjska opozycja nie daje wiary tym danym. Jeszcze w 2012 roku mówiła o 200 miliardach dolarów zdeponowanych w szwajcarskich bankach. To jednak nie wszystko, bo na majątek Putina składać się mają także: 20 pałaców, 40 samolotów, 15 śmigłowców i 700 samochodów, a także zegarki -  wartość tych ostatnich oszacowali na pół miliona dolarów.

CZYTAJ TEŻ: Polacy boją się wojny, ale nie chcą podatku wojennego >>>

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj