Tak pieniądze z emerytur łatają dziurę w budżecie. Twarde DANE

| Aktualizacja:

Zrównanie i wydłużenie wieku: 4,9 mld zł. Likwidacja niektórych przywilejów: 7,3 mld zł. Reforma OFE: 10,9 mld. Możliwość pochwalenia się przed UE: bezcenne

wróć do artykułu
  • ~pip
    (2014-11-09 18:39)
    TO SPECJALIŚCI OD DEFICYTU WYGENEROWALI 1- BILION ZŁOTYCH.
  • ~NIEMCY TERAZ GNOJE DORWALI SIE DO NASZYCH KOMÓREK
    (2014-10-28 09:43)
    NIEMCY NAWET I LISTOPADA NA GROBY NIE POJADĄ BO ZACZNĄ NAS OKRADAĆ !
    Z RESZTO NIEMCY W ŚWIETO PRACUJĄ Z RODZINAMI WIEC NIE BEDZIEMY W SWIETO NA GROBACH TYLKO JUTRO !
  • ~Beata
    (2014-10-29 15:56)
    Polecam artykuł: "Czy zdążę ze swoją emeryturą?"

    http://ekspresja.zwroclawia.com/doradztwo.php
  • ~Sukcesy patriotów po 1989 r.
    (2014-10-29 11:00)
    Najwyższa pora skasować wypłaty na rzecz agentów Watykanu - od 1989 r. dostali ponad 305 mld. Licząc tylko po te 15 mld rocznie. Ostatnio z 78 mln f-szu kościelnego, zrobiło się prawie 130 mln. Nie wliczone w tej kwocie są majtki ,,odzyskane" po nieboszczce komunie.
    Konieczne jest też ograniczenie wysokości wynagrodzeń w rządzie , parlamencie i w państwowych spółkach Skarbu Państwa. Ubóstwo w kraju zmniejszy się znacznie. OFE to dobry krok, ale to nie zmniejszy długu jaki powstał od ich powstania tj. od 1999 r. do 2014 r.
  • ~NIEMCY ZA PODLEWANIE TERAZ OKNA PO CZYSZCZONE
    (2014-10-28 15:33)
    NIEMCY OD STORONY OGRODU OKIEN NIE CZYSZCZĄ BO JESTESMY PRZED GOSCINĄ U NIEMCÓW TAK JEST !
    WYSTRCZY ZE OKNA POCZYSCIMY OD DROGI ! NIEMCOM TO WYSTARCZY !
  • ~NIEMCY OKNA OD DWORU POCZYSZCZNE OD PODWURZA NIE
    (2014-10-28 15:27)
    NIEMCY OKNA POCZYSCILI OD DWORU TYLKO !
    BO JESTESMY NADAL PRZED GOSCINAMI ! OD DRUGIEJ STRONY NIEMCY NIE MUSZĄ OKNÓW CZYSCIĆ BO NIE DAWNO BYŁY CZYSZCZONE ! U NIEMCÓW TAK JEST
  • ~NIEMKI OD ROBOTY DO ROBOTY
    (2014-10-28 14:50)
    PANIE NIEMIECKIE ZA CZYSZCZENIE OKIEN BEDĄ SIE BRAĆ TERAZ PO OBIEDZIE !
    ZA DUZÓ ZJADŁYŚMY TO RUCHU SIE PRZYDA Z CZYSZCZENIEM OKIEN !
  • ~NIEMCY PRZED ZIMĄ MUSZĄ SIE WCZESNIEJ ZABEZPIEC
    (2014-10-28 14:29)
    NIEMCY PO ROBOCIE DWA WORKI WEGLA KUPILI ?
    BO ZIMA SIE ZBLIZA TUZ TUZ !
  • ~niemcy te latawice polskie z głowo cos nie mają
    (2014-10-28 13:53)
    ladacznice polskie myślały ze posmierci suków polskich ,domy niemieckie bedą nalezeć do nich w całości !
    z daniem wszystkich niemcow , te ladacznice sa roabniete i prziepszniete !
    niemcy swoich domów po niemieckich nie oddają tym robotom kobietom polsikm po smierci ! nawet !
    DOMY NIEMIEMIECKIE MAJA TRADYCJE WIEC ROBOTOM NIE ODDAMY SUKOM POLSKIM ! WYCHRZANJCIE LADACZNICE POLSKIE SIE GONIC NA ULICE , JAK PRZEZ OSTNIE LATA TO ROBILISCIE
  • ~adelaide
    (2014-10-28 13:40)
    Rząd prowadząc tzw. "kreatywną",szaghrajską księgowość finansów państwa łata dziury budżetu kasą z naszych składek do ZUS a więc okradając emerytów i rencistów i w ZUS-ie ukrywa bilionowe długi chwaląc się komisarzom UE, inwestorom i światu jakie to ma dobre wyniki i finanse a to bzdura !

    Jak się te szachrajstwa wydadza będzie u nas galopujący kryzys gorszy niż w Grecji ...!!!
  • ~niemki nic prawie nie chce sie robic
    (2014-10-28 13:40)
    Paniom niemieckim nie chce się robić przed świetami !
    jak zwykle !
    ale ugotowalismy rosól potem jeszcze czarlinę zrobimy ?
    zmeczylismy sie przez pozadki z zamitaniem i zmywaniem !
    az za gorąco sie zrobiło
    za gorąco teraz trzeba sie wody napić
  • ~Geszeft
    (2014-10-28 13:18)
    Pożerajcie się nawzajem...Teoretycy mają czyste ręce a praktycy czyste sumienie...
  • ~niemcy co za przepyszne dzemy
    (2014-10-28 12:53)
    niemcy dzie macie słóiki dzemow !
    dzemy jagodowe słóiki juz zjedzone w jeden miesiąc !
  • ~to run
    (2014-10-28 11:10)
    NO COŻ NAJPROŚCIEJ I NAJŁATWIEJ JEST OKRAŚĆ NAJSŁABSZYCH!
  • ~NIEMCY TO WSZYSTKO CO MIELISMY DO NAPISAMNIA
    (2014-10-28 10:52)
    NIEMCY PRZEZ NAS NISZCZENIE OD 5 LAT PRZEZ RZADY PO MAMY WAS W DUPIE RAZEM Z RODZINAMI I TERAZ I ZA ROK BO DOWALISCIE NAM NIEMCOM RZADY PO MOCNYMI CIOSAMI8 WIEC WAM NIE WYBACZYMY NIGDY MY NIEMCY Z RODZINAMI !
    WIEC NIECH SIE ROZWALI TA PLATFORMA CAŁA TERAZ WSZYSCY NIEMCY BY SKAKALI Z RADOSCI
  • ~NIEMCY SWOICH NIE ODJA TYM ROBOTM POLSKIM
    (2014-10-28 10:46)
    SĄDY POSLKIE SIE POMYLILI !
    TO SĄ DOMY NIEMCOW W CAŁÓSCI NIE LAFIRYNDÓW POLSKICH !
    CO MYŚLAŁYSCIE ZARĄBNE LATAWICE POSLKIE I WIEDZMY HOLERNE ZE POŁÓWA CZESCI DOMOW NIEMIECKICH WAM SIĘ NAZLEZY LATWICOM POLSKIM PRZEZ HOLERNE PRWOWO RZADÓW PO ! I MYSLAŁYSCIE ZAROBANE ***** POSLKIE ZE WPIEPSZYCIE SIE DO NIEMIECICH DOMOW !
    TE DOMY W CAŁÓSCI NALEZĄ DO NIEMCÓW BO MY JE POBUDWALISMY A NIE LATWICE POSLKIE ! I MY POSIADAMY NIEMCY WSZYSTKIE PAPIERY DO NASZYCH DOMOW NIEMIECKICH ! PO SMIERCI SUKOW POLSKICH
    NIE MACIE PRWA WPIEPSZAĆ SIE LATWICE POSLKIE W NASZE DOMY NIEMIECKIE PO BUDOWANE Z NIEMCOW PRACY !
  • ~NIEMCY POKAZEMY TYM HOLERNYM HAKEROM
    (2014-10-28 09:39)
    NIEMCY ********* NA HAKERÓW !
    POZMIENIAMY TELEFONY MY NIEMCY TO NIE BEDĄ NAM Z KONTA KRAŚĆ !
    HOLERNAQ POLSKA PECHOWA DLA NIEMCÓW Z KOMÓRKAMI !
    WSZEDZIE TYLKO ZŁODZIEJE WTEJ POLSCE
  • ~m
    (2014-11-10 15:24)
    moga wprowadzic ustawe ze jak osiagnie ktos wiek emerytalny - to na komisje czy zdolny do pracy - jak niezdolny to emerytura uprawiam czarnowidztwo to efekt zmian na gorsze
  • ~nieżyt
    (2014-10-28 07:25)
    ...żydy górą ...! i basta !!! są w końcu u ''siebie ''!!!...
  • ~Gość
    (2014-10-28 07:38)
    Dlatego jedziemy jak najdalej z stąd!

Może zainteresować Cię też: