"Pewien prorok nakarmił tłumy 5 rybami i 2 bochenkami chleba. Jeśli wiesz, że taka porcja nawet cudem nie wystarczy Twojemu wygłodniałemu pupilowi, to zaopatrz się w zapas karmy ze zniżkowym grouponem" – brzmiał wpis na stronach Grouponu.

Reklama

Sprawą zajęła się Fronda.pl po interwencji oburzonego czytelnika. Na reakcję serwisu długo nie trzeba było czekać.

"Tekst, do którego za Pańskim pośrednictwem odwołuje się nasz użytkownik, został zamieszczony w ofercie przez pomyłkę i w wyniku niedopatrzenia opublikowana została wersja robocza tekstu promującego ofertę na karmę dla zwierząt. Już dokonaliśmy odpowiedniej zmiany" – pisze w mailu do redakcji portalu Fronda.pl Artur Bednarz z serwisu Groupon.

Przedstawiciel serwisu Groupon wyraża ubolewanie, jeśli w wyniku pomyłki serwisu użytkownicy poczuli się urażeni. "Było to działanie całkowicie niezamierzone i serdecznie z tego powodu przepraszamy. Pragnę także dodać, że zgodnie z wewnętrzną polityką Groupon unika publikacji treści, które mogą naruszać dobra osobiste, uczucia religijne, przejawiać nietolerancję lub w jakikolwiek sposób być obraźliwe" – zaznacza Bednarz.