Dziennik Gazeta Prawana logo

Oto najlepsze sklepy w Polsce

23 września 2010, 14:53
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Robisz zakupy Uważaj na jaja pasożytów
Robisz zakupy Uważaj na jaja pasożytów/Inne
Czołówka najlepszych sklepów w Polsce jest bardzo wyrównana. Oferują podobną jakość obsługi, czy asortyment., choć oczywiście różnią się cenami.  Okazuje się też, że polskie sieci na razie nie mają jak walczyć z zachodnimi marketami. Żadna z nich nie załapała się do pierwszej dziesiątki.

Gdzie najlepiej robić zakupy? W rankingu portalu handel-net.pl wygrało brytyjskie Tesco. Jednak właściciele tej sieci nie mogą spać spokojnie. Bo różnice punktowe w pierwszej trójce są minimalne. Wystarczy więc jedna dobra akcja promocyjna, by klienci zrezygnowali z Tesco na rzecz Biedronki czy Carrefoura.

Czwarte miejsce zajął francuski Auchan, później mamy Kaufland, Lidl, Real i Intermarche. Polskie sieci znalazły się dopiero w drugiej dziesiątce rankingu. Supermarkety Piotr i Paweł zajęły 11 miejsce, a sklepy POLOmarket zdobyły czternastą lokatę.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Media
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj