Deutsche Bank PBC w ramach swoich produktów i usług dedykowanych dla klientów indywidualnych oferuje od niedawna nowy rachunek dbNET, do którego otworzyć można również dbNET Konto Oszczędnościowe. Najważniejszymi cechami oferty jest niemal zupełny brak opłat związanych z prowadzeniem tych rachunków oraz wysokie oprocentowanie Konta Oszczędnościowego.

Reklama

Największe zalety konta dbNET

Komunikowane jako główne korzyści posiadania rachunku osobistego w Deutsche Banku, są następujące wyróżniki oferty:

* Bezpłatne prowadzenie rachunku;

* Darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie;

* 0 zł za krajowe przelewy realizowane za pośrednictwem Internetu;

* Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego dla całego salda rachunku 4,25%.

>>>Darmowe konto internetowe. Nr 1 w rankingach sprawdź dlaczego!

Nowa era kont internetowych

Internetowa odsłona rachunków Deutsche Banku wyróżnia się pozytywnie bardzo dużą ilością pozycji z Taryfy Prowizji i Opłat, za które bank nie pobiera opłat. Niestety są oczywiście też takie za które przyjdzie nam zapłacić. I tak: dwa pierwsze polecenia przelewów w miesiącu są darmowe, za kolejne zapłacimy 6 zł, a jeżeli przynajmniej jeden raz w miesiącu nie dokonamy transakcji bezgotówkowej za pomocą karty zapłacimy 5 zł miesięcznej opłaty, za zmianę dziennego limitu wypłat z karty 5 zł… Ponadto jeżeli nie otworzymy Konta Oszczędnościowego (gdzie rzeczywiście oprocentowanie kształtuje się na wyjątkowo atrakcyjnym poziomie 4,25 proc.) to oprocentowanie standardowego konta wynosi 0%.

Reklama

>>>Sprawdź czy nie przepłacasz za konto osobiste. Wejdź i wybierz najtańsze!

Wiele ważnych aspektów związanych z kosztami jakie ponosimy w związku z posiadaniem rachunku dbNET zredukowanych zostało do zera, jednak część opłat pozostaje na standardowym poziomie.

p