Od dziś pojawiają się trzy nowe promocje - "Wielka Rewolucja”, "FULL z Turbodekoderem HD”, "Hollywood”. Szefowie "n" zdecydowali się wprowadzić też nowy dekoder, Turbo, z dużym, 500-gigabajtowym twardym dyskiem i możliwością uruchomienia usługi multiroom - czyli oglądania różnych kanałów na kilku telewizorach w domu. Jednocześnie "n" chce wycofać stare dekodery, które nie pozwalają nagrywać programów.

Reklama

p

1) Promocja "Wielka Rewolucja”

Promocja trwa od 4 listopada do odwołania. Skierowana jest do nowych klientów. Umowa obowiązuje przez 13 miesięcy. Za dekoder z możliwością nagrywania zapłacimy 48 złotych, stary jest za darmo. Abonament wynosi 48 złotych miesięcznie. Dostaniemy w nim także 10 kanałów HD. W prezencie jest też darmowy miesiąc kanałów filmowych.

2) "Hollywood”

Ta oferta trwa od 4 listopada do odwołania, obowiązuje przez 18 miesięcy. Aktywacja dekodera "Turbo" kosztuje 200 złotych, a dekodera z nagrywarką 48 złotych. W ofercie są wszystkie pakiety tematyczne, a także nFilmHD i HBO. Abonament wynosi 68 złotych. W prezencie dostajemy na 3 miesiące kolekcję nSeriale, a także kanały Filmbox i Cinemax przez miesiąc gratis.

3) "FULL z Turbodekoderem HD”

To najbogatsza oferta n. Umowa obowiązuje przez dwa lata. Aktywacja dekodera "Turbo" kosztuje 99 złotych. Za 99 złotych abonamentu dostajemy wszystko, co n ma w ofercie - łącznie z kolekcjami Video on Demand.