Reklama
Reklama
Reklama

Rostowski zapowiada wzmocnienie dyscypliny fiskalnej w UE

12 lipca 2011, 19:38 aktualizacja 26 listopada 2019, 04:10
Mister Jacek Rostowski na konferencji w Brukseli
Mister Jacek Rostowski na konferencji w Brukseli / PAP/EPA / OLIVIER HOSLET
"Co do sześciopaku jesteśmy w kontakcie z kluczowymi podmiotami. Obecnie mamy rozbieżności co do jednej, dwóch pozycji. 99 proc. prac za nami. Będziemy starać się to skończyć może we wrześniu. Pozostały do uzgodnienia jedna, dwie sprawy maksimum" - powiedział Rostowski w Brukseli na konferencji prasowej po posiedzeniu ministrów finansów UE.
Reklama
Reklama
Tematy:
Unia Europejska sześciopak rostowski
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Kontemplyta
  2011-08-29 10:36
  Re: Janusz Komór.
  Formularz ERGD-2 do rejestracji działalności gospodarczej to przyklad inwigilacji jakiej nie było nawet z Leszka Millera (pod groźba kary z KK nakazują podawać numery prywatnych kont bankowych). To łamanie konstytucji i ustawy o ochronie danych osobowych, autorstwa W. Pawlak, J.Kalinowski i jakiś Malinowski z PSL. Za niszczenie mikroprzedsiębiorczości, która w USA generuje 90% miejsc pracy (małe i średnie firmy) warto chyba wystawić rachunek tym, którzy totalitarystów zaprosili do kloalicji.
  1
  zgłoś
 • on
  2011-08-24 09:58
  Ja Chcę zdyscyplinować ministra nich pokaże swój NIP i ujawni PESEL .Skąd on jest i do kogo należy .
  1
  zgłoś
 • Janusz Komór
  2011-08-17 07:27
  Lepiej niech się weżmie za dyscyplinę swoich wiceministrów, którzy nie odróżniajac OBROTU od PRZYCHODU BRUTTO niszczą mikroprzedsiębiorców, którzy są głównym żródłem wpływu finansów do Skarbu Państwa. Jeśli tak się dzieje w całej UE to nie ma się co dziwić temu co się dzieje w Grecji, Hiszpanii i innych krajach członkowskich.
  1
  zgłoś
 • Josef46
  2011-07-13 08:06
  Tak nakazał G.Soros Jacusiowi i tak ma być,w przeciwnym razie nie będzie min.finansów
  1
  zgłoś
 • *_*
  2011-07-13 07:03
  Na wzmocnienie "Doppelt Herz" niech zazywa specjalista od penetracji naszych kieszeni.
  1
  zgłoś
 • kasienka----asienka
  2011-07-12 23:50
  Tego szamana od siedmiu bolesci, z powodu szczerbatego uzebienie nie mozna nawet zastosowac jako dziadka do orzechow... No i te wory pod oczami to zapewne efekt nocnych rozwazan i przemyslen jak tu zdegradowac finanse publiczne RP i ktoremu biednemu ( bo przeciez nie bogatemu z "towarzycha") wskoczyc do kieszeni by je naprawic... Te podbite slepia to chyba nie od gorzoly?... POdobno corka tego jegomoscia zostala bez konkursu urzedniczka panstwowa "Radka" jako tlumaczka.. Ile ma lat? Patrzac na tatusia to chyba co najmniej 59? Bardzo dobrze sie gosciu prezentuje. Powinien wystapic w spocie razem z Redfordem.
  1
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama