Więcej odłożysz, mniej dostaniesz? Szczegóły rewolucji emerytalnej PiS

| Aktualizacja:

Podwyższenie świadczenia minimalnego może być kosztem dla budżetu państwa na poziomie 0,5 proc. PKB rocznie. Chodzi o ok. 16 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~oby wam te ośmiorniczki w gardłach stanęły
    (2015-06-09 13:02)
    Ha, ha, ha - uszczupla budżet, i bandy darmozjadów nie będą miały co grabić, bo ten "uszczuplony budżet" zostanie na kontach tego śmieciowego pokolenia, które cięzką pracą go wypracowały !!
  • ~KAZ
    (2015-06-09 13:22)
    Większość Polaków ma najniższą krajową do składki emerytalnej, więc nie są w stanie odłożyć na emeryturę. Bydło pozbawiło ludzi środków do życia to trzeba zabrać bydłu i oddać obywatelom. Te bydlaki są nie nażarte i kradną na POtęgę.
  • ~jaro
    (2015-06-09 13:35)
    Tylko dlaczego tutaj nie ma ani słowa o oczywistej oczywistości,
    że podwyższenie minimalnej emerytury zaskutkuje powrotem pieniędzy do budżetu, bo przecież ci ludzie nie pobiegną po maybachy do salonu, tylko
    po kiełbachę i chleb i wydadzą je od razu na polskich przedsiębiorców ?
  • ~patyiotaa
    (2015-06-09 13:39)
    kasy jest w Polsce jak lodu na obu buegunach, wystarczy tylko prawem zmusić wszystkie firmy zachodnie by zaczeły płacić podatek dochodowy w Polsce a nie na zachodzie Firmy zachodnie z zakładami i marketami działającymi w Polsce muszą płacić podatek dochodowy w Polsce
  • ~Chudy byk
    (2015-06-09 13:43)
    Jeżeli nie zlikwiduje się KRUS'u,nie zniesie przywilejów emerytalnych górnikom,mundurówce,prokuratorom.sędziom i pozostałym pasożytom,to faktycznie pieniędzy na emerytury może zabraknąć.To jest antidotum na obecną sytuację emerytów,choć zapomniałem jeszcze o skorumpowanym ZUS'ie.
  • ~edward
    (2015-06-09 13:53)
    Jesteśmy gorzej traktowani od niewolników. Połowę roku pracujemy na podatki . Bydlaki przy żłobie przeżerają te pieniądze a my stoimy w kolejkach do lekarza , musimy żyć z nędznej wypłaty a na emeryturze trzeba będzie mieszkać pod mostem, bo nie będzie stać na utrzymanie mieszkania. CZ TEGO NIKT NIE WIDZI ???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-09 14:06)
    Ci emeryci to sumienia nie mają. Ciągle im mało i mało.
    Przecież my nie zrezygnujemy nagle z carpaccio z mathiasa holenderskiego, kawioru z anchois, rzodkiewki piklowanej, kawioru z łososia, tatara, carpaccio z mlecznej jagnięciny oraz grillowanego koziego sera ze szparagami?
    A policzki, ogony wołowe oraz ośmiornica?
    No i oby żyło się lepiej, mordo ty moja!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-09 14:09)
    PISu nic nie przekona ze czarne to czarne a biale to biale - te prawde potwierdzili sami!
    Nie spodziewalam sie, ze zatrudnieni hejterzy przez PIS i ich kumple towarzyszacy
    P. Komorowskiemu na wiecach naprawde odniosa sukces. Myslalam ze ten kraj jest madrzejszy.
    Jakze sie mylilam... ciemnota, chamstwo i wulgarnosc sa tu w cenie.
    Duda obiecal co mu tylko slina na jezyk przyniosla a ludzie jak malpy lykali te bzdury!!!
    O Kukizie rozpisywac sie nie bede bo to w ogóle wstyd aby ktos tego kalibru mial tylu wyborców.
    Jak ona ma reprezentowac nasz kraj??? pajacowac tak, ze caly swiat ma sie z nas smiac? tyle tylko
    ze inni beda sie smiac a my za kilka lat obudzimy sie z reka w nocniku.
    TO jest bardzo realna perspektywa. Witajcie w drugiej Grecji dzieki Kukizowi i Dudzie.
    Ale moze i nalezy sie wszystkim, a w szczególnosci mlodym za niefrasobliwosc
    i bute... rzadzenie krajem to nie zabawa i nie zadowoli sie kazdego.
    Trzeba myslec nie tylko o sobie ale o wszystkich i wszystkim.
    Najgorszy wybór od 1989 r... wstyd.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-09 14:12)
    PIS falszywka ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-06-09 14:06

    HA HA Ha PIS to dno falszuje posty w tym Wiesia13 !
    HA HA Ha PIS to dno
    PiS to holota :
    zobacz PISiora

    www.youtube.com/watch?v=gn0wh_U2XhY
    PIS zniszczy Polske i bedziemy jak Grecja !!
  • ~LOKOKO
    (2015-06-09 14:22)
    iluż tu ekonomistów, a każdy prawie noblista. A znacie to - BEZ PRACY NIE MA KOŁACZY?
  • ~babcia eulalia
    (2015-06-09 14:43)
    Od zawsze mówiłam, że tylko mały prezes, ojciec Tadeusz i jeszcze pan Antoni. Reszta to fałsz i obłuda. babcia Eulalia.Ha, ha,ha.
  • ~abrakadabra
    (2015-06-09 14:46)
    A czy ty już wiesz jacy patrioci okradli cię w OFE
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-09 15:12)
    Ja chcę obudzić się w Grecji!!!
    Super! Ciepełko cały rok, lazurowe morze, winko, ośmiorniczki.
    I cała ta Unia z Makrelą i dojczebankami może im skoczyć tam, gdzie rudy pana majstra w kitę może pocałować.
  • ~mm
    (2015-06-09 15:14)
    o-ZUS-ować, księży, wymiar sprawiedliwości, polityków i mundurówkę
  • ~pol anka
    (2015-06-09 15:24)
    zus i składka, patrz górnicy, zus i składka rentowa patrz wysokość składki rentowej.
  • ~ciekawe ile dostane kasy za ten wpis?
    (2015-06-09 15:32)
    My prawdziwi Polacy z PIS nie będziemy musieli pracować , na nas będzie pracować reszta społeczeństwa nie należącego do PIS
  • ~gość
    (2015-06-09 15:41)
    Wystarczy przestać finansować KLECHOW, a wiekszosć forsy natychmiast się znajdzie!
  • ~Mister wygnany
    (2015-06-09 15:47)
    MATACZE Z PO SĄ WSZĘDZIE I MATACZĄ..OFE NA 340 MILIARDÓW .PRACA DO ŚMIERCI. I MNIEJSZE EMERYTURY.
  • ~wypędzeni 2007-2015
    (2015-06-09 16:18)
    Sytuacje demograficzną w kraju ZNISZCZYŁY 8 LETNIE RZĄDY PO+PSL ...Ci złodzieje i oszuści rozbudowali biurokracje ( elektorat ) i wiele innych struktur państwowych dla nie napasionych swoich.Tusk Trybunał Stanu dla ciebie i kumpli...
  • ~rabbit
    (2015-06-09 16:24)
    Tego się można było spodziewać. Wzrastają szanse PIS-u na zwycięstwo w wyborach, to trzeba znaleźć coś, co te szanse może zmniejszyć. Teraz jest to krytyka projektu ustawy emerytalnej, jutro przeczytamy być może o projekcie nakazu noszenia burek przez kobiety. A zawsze się znajdą ci którzy w te brednie uwierzą !

Może zainteresować Cię też: