Będziemy pracować aż do śmierci. Emerytalne WYLICZENIA DGP

| Aktualizacja:

Minister finansów zaciera ręce, a przyszli emeryci zgrzytają zębami. Podwyżki emerytur będą bowiem tak niskie, że nikt dobrowolnie nie odejdzie z pracy, by mieć za co żyć.

wróć do artykułu
  • ~jbt
    (2015-06-10 10:01)
    ciekawe ile w roku 2014-tym zmarło osób w wieku lat 67, skoro pisza, ze pracujemy az do smierci.
  • ~POLKA
    (2014-12-12 16:39)
    W NIEMCZECH STARSZA OSOBA NIE CHOGZI DO LEKARZA TO LEKARZ PRZYCHODZI DO DOMU RAZ W TYGODNIU I CO WY NA TO
  • ~piotr
    (2014-06-24 18:52)
    piekna prognoza, ech, trzeba brac los we wlasne rece. Dobrze jest oszczedzac na lokatach, np w Getin i byc systematycznym, rocznie mozna odlozyc duzo
  • ~ola
    (2014-05-15 18:17)
    Więc zostaje tylko samodzielne odkłądanie. Ja co miesiac staram się coś na lokaty do getin banku wpłącać co jak na razie sprawnie mi wychodzi i mam nadzieję że tak zostanie.
  • ~dziadek Franek
    (2014-05-08 08:21)
    Zabrakło jeszcze wyinterpretowania, że przecież "Praca czyni wolnym".

    Ci barbarzyńcy nie mają wstydu wobec społeczeństwa! Są tylko reprezentantami władzy obecnej, czyli reżimu Tuskaszenki ! !
  • ~wyborca
    (2014-05-08 06:11)
    W większości krajów tzw."starej" Unii jak np. Niemcy mimo dłuższego o 5-7 lat życia,lepszego stanu zdrowia społeczeństwa,lepszych warunków pracy,wyższych stawek emerytur nawet w stosunku procentowym do oskładkowania powraca się do poprzedniego niższego wieku emerytalnego czyli 60-63 lat.Widocznie zorientowali się że zmuszanie starszych,zmęczonych,mniej wydajnych ludzi do dłuższej pracy przy dużym bezrobociu wśród młodych jest bezduszne,głupie i nieuzasadnione ekonomicznie.Ta prawda jakoś nie chce dotrzeć do aroganckiej,bezmyślnej,antyspołecznej sitwy Tuskolandu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-08 00:21)
    Kochani,
    O PENDOLINO , emeryturach...cnocie Pawlowicz...fjucie hofmanka
    statusie Krymu...Ukrainy..i Wszechswiata..
    powinien zadecydowac PIS i PAN NADPREZES KACZYNSKI .

    Przy wspóludziale amerykanskich naukowców z prof. Binienda na czele.
  • ~Taka prawda
    (2014-05-07 18:09)
    CZERWONA ZARAZA jak niby rządziła zrobiła USTAWE WYŻUCANIA BIEDAKÓW na BRUK takie mamy KOMUNISTYCZNE MĘDY a POdczerwień to kontynułuje
  • ~motek
    (2014-05-07 18:03)
    POdczerwień sie konczy jak i Palikociarnia to i czasy zawitają ku dobremu
  • ~motek
    (2014-05-07 18:03)
    POdczerwień sie konczy jak i Palikociarnia to i czasy zawitają ku dobremu
  • ~Donaldinio gdzie jesteś ?
    (2014-05-07 14:18)
    Skoro Rząd przyznaje, że będziemy pracować aż do śmierci tego rządu ...to trzeba aby śmierć tego rządu nastąpiła jak najszybciej...zegar wyborów już tyka

    POgonić to towarzystwo cmentarne !
  • ~obserwator
    (2014-05-07 14:13)
    To co robi kosiniak- kamysz z robotnikami i bezrobotnymi to woła o pomstę do nieba!!!. Zmusza ich do niewolniczej pracy za najniższe wynagrodzenie wykorzystując szantaż przez biura pracy w postaci zabierania ubezpieczeń zdrowotnych lub marnych zasiłków!!! EMERYCI,RENCIŚCI,ROBOTNICY I BEZROBOTNI!!!,nie zapomnijcie o ministrze kosiniaku- kamyszu przy wyborach!!!. PS...POCZYTAJCIE NOWE PRZEPISY W URZĘDACH PRACY.!!!..Człowiek stał się niewolnikiem!!!. Natomiast ci przy korycie mają się wspaniale!!! Myślę że kiedyś naród podniesie się z kolan i odpowiednio im odpłaci!!!.
  • ~mamy
    (2014-05-07 13:21)
    gmnsd2014-05-07 12:39
    Czy mamy Polskich sędziów?

    Mamy piłkarskich kilku.
  • ~gmnsd
    (2014-05-07 12:39)
    Czy mamy Polskich sędziów?
  • ~gmnsd
    (2014-05-07 12:39)
    Czy mamy Polskich sędziów?
  • ~Wania
    (2014-05-07 12:06)
    Zdychajcie POlaczki, --wybraliście POstubeckie POmioty, z ryżym herr na czele .Bud zdarow.
  • ~zosia
    (2014-05-07 12:01)
    Chciałbym dożyć chwili gdy Polacy rozprawią się bezlitośnie z POlszewickimi hienami które zundzum tym krajem .

    dalej głosujcie na Tuska będzie jeszcze lepiej
  • ~Taaka Prawda
    (2014-05-07 11:59)
    i po co ten lament

    COROCZNE PODWYŻKI??

    A kiedy one byly znaczące ?
  • ~ex Ja
    (2014-05-07 11:52)
    re ~Templariusz2014-05-07 06:57

    Rozkradanie ZUS-u rozpoczął niejaki Mieczysław Rakowski,
    ---
    a nie Gierek,ktory za pieniądze z ZUS budował hutę ?
  • ~wasz Mocarz
    (2014-05-07 11:50)
    A co na to Prezydent Komorowski ?

Może zainteresować Cię też: