Aktualnie wciąż najlepsze warunki kredytowania hipotecznego w EUR udostępnia Deutsche Bank PBC – takie są wnioski z sierpniowego opracowania analityków TotalMoney.pl

Reklama

Tani kredyt pilnie poszukiwany!

Poszukując najlepszych obecnie ofert kredytowych w EUR zdecydowaliśmy się rozpoznać rynek w zakresie kwoty wynoszącej równowartość 150 000 zł, spłaty rozłożonej na 30 lat i 20% wkładu własnego (80% LtV). Liderem sierpniowego opracowania został Deutsche Bank PBC. Najlepsze warunki kredytowania to obecnie brak prowizji za udzielenie kredytu (stawka 0%) oraz marża na poziomie 1,7%. Miesięczna rata przy takim parametrach wynosi jedynie 657 zł, zaś rzeczywisty koszt kredytu (RRSO) 3,35%!

Na drugim miejscu uplasowała się nowa oferta kredytowa Polbank EFG z ratą wyższą o 7 zł, czyli na poziomie 664 zł, gdzie kredyt udzielany jest również bez prowizji przy 1,4% marży kredytowej co przy pozostałych parametrach oferty powoduje, że RRSO wynosi 3,54%.

Kredyt hipoteczny bez prowizji z marżą – 0,95%!

Trzecią lokatę zajmuje propozycja Raiffeisen Bank z ratą 684 zł (wyższą tylko o 20 zł od lidera) - wyższa rata spowodowana jest marżą na poziomie 1,6% przy jednoczesnym braku prowizji (stawka 0%).

Na oferty kredytowe bez prowizji można liczyć też m.in. w PKO Banku Polskim, Getin Banku, oraz DnB Nord – marża kształtuje się w tych bankach na poziomie od 1,6 do 3,7%, jednak po spełnieniu szeregu innych wymagań stawianych przez dany bank – takich jak zakup ubezpieczenia, otwarcie ROR itp.