Jesień obfituje w nowe promocje produktów bankowych. Nie inaczej jest z pożyczkami i kredytami gotówkowymi, których oferty specjalne kuszą nas dosłownie ze wszystkich. Sprawdźmy na które warto zwrócić uwagę i czym szczególnym się charakteryzują.

Reklama

>>> Laptop w prezencie? Sprawdź promocyjny kredyt gotówkowy Citi Handlowego

Promocje, promocje, promocje…
Obecnie oferowanych jest bardzo wiele promocyjnych ofert pożyczek i kredytów gotówkowych. Sprawdźmy te propozycje, które wydają się najkorzystniejsze i są dostępne w następujących bankach:

1) Eurobank, gdzie oferowany jest "Kredyt gotówkowy" z dwoma równolegle funkcjonującymi promocjami – pierwszą z obniżonym do 7,9 proc. oprocentowaniem dla kwot do 8 000 zł z okresem spłaty do 3 lat, druga zaś z odroczeniem spłaty rat nawet o trzy miesiące dla kwot do 120 000 zł z okresem kredytowania 24 miesięcy. Istnieje możliwość połączenia obydwu ofert specjalnych- dla kredytów w kwocie do 8 000 zł z okresem spłaty do dwóch lat;

2) Lukas Bank, w ramach oferty specjalnej "Kredytu gotówkowego" prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0 proc. Nie ma żadnych dodatkowych warunków skorzystania z oferty. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania z banku (do wyczerpania zapasów) prezentu w postaci kawiarki.

3) Allianz Bank, w ramach oferty „Kredytu gotówkowego” umożliwia otrzymanie premii pieniężnej w wysokości 300 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym merlin.pl. Warunkiem skorzystania z promocji jest zaciągnięcie kredytu w kwocie od 15 000 do 60 000zł z okresem kredytowania od 6 do 60 miesięcy z ubezpieczeniem;

4) BNP Paribas Fortis, gdzie oferowany jest "Kredyt gotówkowy" z obniżonym oprocentowaniem i prowizją. Dodatkowo do końca października br. osoby zawierające umowę o kredyt otrzymają na okres spłaty darmowe konto osobiste! Dla osób zarabiających miesięcznie 2 000 zł "na rękę" lub pozostających w związku małżeńskim oprocentowanie wynosi 9,9 proc., zaś stawka prowizji wynosi 0 proc. Dla pozostałych osób oprocentowanie wynosi 12 proc., zaś stawka prowizji 3 proc.

Citi Handlowy, w ramach oferty Pożyczki gotówkowej możliwe jest zaciągnięcie kredytu bez prowizji lub otrzymanie w ramach gwarantowanej nagrody laptopa! Warunkiem koniecznym do spełnienia jest zawarcie umowy w kwocie powyżej 80 000 zł netto;

• PKO Bank Polski, gdzie oferowana jest "Max Pożyczka Mini Rata" z dwom ofertami specjalnymi – pierwszą dla kwot do 3 000 zł z ubezpieczeniem spłacanych w 12 ratach – oprocentowanie wynosi 6,99 proc. drugą dla kwot powyżej 3 000 do 5 000 zł z ubezpieczeniem na rok – udzielana bez prowizji.

Złota polska jesień!

Ostatnie miesiące 2010 roku są czasem, w którym banki konkurując o przychylność klientów, co rusz proponują nowe atrakcyjne możliwości sfinansowania bieżących potrzeb kredytem lub pożyczką gotówkową. Korzystają na tym przede wszystkim klienci, gdyż warunki specjalne są często, dużo atrakcyjniejsze niż oferta standardowa.