Reklama
Reklama
Reklama

Antyporadnik biznesmena, czyli 7 najczęściej popełnianych błędów w firmach. GALERIA

Shutterstock
Konia z rządem temu, kto jest w stanie podać przykład choć jednej firmy, która nie popełniła ani jednego błędu. Te przydarzają się zarówno tym, które chylą się ku upadkowi, jak i tym, które z roku na rok zwiększają zyski.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
błędy firma reklama biznes współpraca jak prowadzić firmę pomysł na biznes błędy w prowadzeniu firmy pomysł finanse negocjacje pieniądze biznesmen dorota kalinowska marketing antyporadnik biznesowy
Reklama

Komentarze (7)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • My swiniarze dziekujemy
  2016-01-29 18:19
  Szydlo nam peeselowskim swiniom dostep do koryta ukrocila Ale akcja Donka - najwiekszego swiniarza Europy Koryto nam przywrocila
  0
  zgłoś
 • mkk
  2015-11-22 19:36
  ieszcze jeden kwiatek :
  w leadzie mamy " Konia z rządem temu, kto jest w stanie podać przykład choć jednej firmy...".

  Autorka ryzykownie puszcza się na antyrządowe aluzje?
  1
  zgłoś
 • mkk
  2015-11-22 15:28
  Droga Pani Kalinowsko, tłumaczenie teksciku "„Ready, fire, aim” jako: "Trochę sie przygotuj...' jest skuchą!!! " Ready" w tym kontekscie to jak "Na miejsca (gotowi, start)". Googletranslator nie zawsze wystarcza do pisania "artykółuff" - czasem trzeba jeszcze pomyśleć.
  0
  zgłoś
 • vh
  2015-11-21 13:03
  I co widze? To samo co na codzien w firmie - kadra managerska nie ma praktycznie zadnej konkretnej wiedzy, co wiecej nie maja wiedzy managerskiej - nie znaja metod statystycznych, nie potrafia szacowac ryzyka - kieruja sie tak naprawde przeczuciem, intuicja i innymi cudami - w praktyce dramat... nieznajomosc podstawowych ograniczen organizacycjnych - chocby prawa Amdahla... o prawach fizyki nawet nie wspomne.
  0
  zgłoś
 • predsiebiorca
  2015-11-21 12:42
  dyrdymały psycholożki - zapłacili za wierszówkę?
  1
  zgłoś
 • przedsiebiorca
  2015-11-21 12:40
  Idiotyczne dyrdymały.
  1
  zgłoś
 • taki_jeden
  2015-11-21 11:43
  "...że nie są powodem do wstydu, tylko pretekstem do wyciągania wniosków. " Wypadałoby wiedzieć,co oznacza słowo 'pretekst',bo tutaj jego użycie jest bezsensowne.
  (...są OKAZJĄ do wyciągania wniosków)
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama