We wtorek Orlen poinformował w komunikacie, że rada nadzorcza spółki powołała z dniem 1 maja do zarządu spółki Magdalenę Bartoś na funkcję wiceprezesa ds. finansowych, Roberta Soszyńskiego na funkcję wiceprezesa ds. strategii i zrównoważonego rozwoju oraz Wiesława Prugara na funkcję członka zarządu ds. upstream. W komunikacie podano, że powołania dotyczą „wspólnej kadencji Zarządu, która kończy się z dniem odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe Spółki za rok 2025”.
Spółka podała także, że jednocześnie rada nadzorcza odwołała Józefa Węgreckiego ze stanowiska członka zarządu Orlenu z końcem 30 kwietnia 2024 roku.
Z wykształcenia politolożka. Z zawodu redaktorka długodystansowa. 13 lat w serwisie Wiadomości Wirtualnej Polski, z kilkuletnią przerwą na dział kulturalny. Od 2013 w dzienniku.pl jako redaktorka i wydawca serwisu newsowego. Warszawianka od 1993 roku z wyboru i sympatii do tego miasta. Pasjonatka seriali i dobrej kuchni.