Według Pobożego "to, jak wygląda Warszawa w tej chwili w szczycie rządów Rafała Trzaskowskiego, woła o pomstę do nieba".

Reklama

Warszawa "całkowicie rozkopana"

Warszawa jest całkowicie rozkopana. Rafał Trzaskowski buduje w tej chwili tramwaj na Wilanów, do dzielnicy – jak mówią niektórzy – bastionu Platformy Obywatelskiej, co skutkuje tym, że korki są gigantyczne, a mieszkańcy Mokotowa nie mieli (...) ogrzewania i ciepłej wody - oznajmił.

Budowa tramwaju na Wilanów rozpoczęła się 27 sierpnia. Na ulicach Goworka, Spacerowej i Jana III Sobieskiego – od ulicy Puławskiej do Beethovena wprowadzona została czasowa organizacja ruchu. Tramwaje nie jeżdżą ulicą Puławską, pomiędzy Madalińskiego a placem Zbawiciela.

Reklama

Tramwaje wycofane

Tramwaje zostały wycofane z Marszałkowskiej i Puławskiej na odcinku od pl. Zbawiciela do Madalińskiego. Autobusy jadące z Mokotowa w kierunku Śródmieścia zostały skierowane na trasy objazdowe. Nie jeżdżą tramwaje linii 10, 14 i 18.

Przy ul. Dworkowej powstała tymczasowa pętla, na którą podjeżdżają tramwaje dwukierunkowe z Wyścigów i Służewca, a także autobusy zastępcze z placu Konstytucji. Zmieniły się trasy tramwajów i autobusów. Tramwaje nie kursują ulicą Marszałkowską i Puławską od placu Zbawiciela do ulicy Madalińskiego.