W najtańszej za koszyk podstawowych produktów dla ucznia trzeba zapłacić niecałe 40 zł, a w najdroższej niemal 150 zł.

Reklama

Rządowe wsparcie na ten cel pozostaje jednak bez zmian i na jedno dziecko wynosi 300 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ WE WTORKOWYM WYDNIU "DZIENNIK GAZETA PRAWNA">>>