Bank Pekao

Reklama

Klienci Banku Pekao muszą się przygotować na utrudnienia. Prace serwisowe są zaplanowane na noc z soboty na niedzielę, od godz. 1.30-6.30. Nie będzie można wtedy zalogować się do serwisów Pekao24, aplikacji PeoPay i usług maklerskich. "Karty i bankomaty będą działać prawidłowo" - zapewnił bank TVN24.

Bank Millennium

Prace serwisowe zaplanowane są również w Banku Millennium, w nocy z soboty na niedzielę, w godzinach od 1.00 do 4.00.

Klienci nie skorzystają wtedy z Millenetu i aplikacji mobilnej, przelewów i płatnościach Blik, mobilnych płatnościach zbliżeniowych oraz infoliniii TeleMillennium.

"Płatności kartą online i w punktach stacjonarnych będą działały prawidłowo" - zapewnili przedstawiciele Banku Millennium TVN24.

Reklama

ING Bank Śląski

Przed utrudnieniami w nocy z soboty na niedzielę, od 0.00 do 3.00 ostrzega także ING Bank Śląski.

Klienci nie będą mogli płacić kartą w internecie z 3DSecure i wypłacać gotówki w bankomatach oraz wpłacać pieniędzy we wpłatomatach. Mogą mieć również problemy z płatnościami kartą w sklepach.

"Płatności Blik będą działały poprawnie, dlatego w sklepach i internecie możesz zapłacić kodem Blik, który pobierzesz w aplikacji Moje ING mobile. Blikiem możesz również wpłacić gotówkę we wpłatomacie i wypłacić pieniądze z konta. Jeśli planujesz skorzystać z pozostałych usług, zrób to w innym terminie" - mówią przedstawiciele ING.

Bank BPS

W sobotę, w godzinach 8.00-12.00, w Banku BPS w systemie bankowości elektronicznej nie będzie można zrealizować zleceń. Klienci nie zobaczą także aktualnych sald na rachunkach.

Credit Agricole

W sobotę od godziny 22.00 do godziny 8.00 w niedzielę serwisy Credit Agricole takie jak: CA24 (eBank, internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR, płatności internetowe Przelew Online oraz BliK nie będą działać.

Klienci nie dostaną też powiadomień SMS po wykonanej transakcji kartą. "Wpłaconą gotówkę we wpłatomacie w zaksięgujemy po zakończeniu przerwy" - dodano.

"Jeśli planujesz przelewy, zrób je wcześniej" - radzą przedstawiciele Credit Agricole.

"Karty płatnicze w sklepach i punktach usługowych oraz przy wypłacie z bankomatów będą działać normalnie. Jednak na wszelki wypadek miej przy sobie gotówkę" - zapewnił bank.

Nest Bank

W niedzielę, w godzinach od 6.00 do 7.00, bankowość elektroniczna Nest Banku nie będzie działać. "Transakcje kartowe będą realizowane bez przeszkód" - dodano.

BNP Paribas

W środę od godziny 22.00 do godziny 0.30 nie będzie można korzystać z serwisu www.bnpparibas.pl.