Dziennik Gazeta Prawana logo

GPW nie połączy się z giełdą wiedeńską

23 września 2014, 17:50
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
GPW nie połączy się z giełdą wiedeńską
GPW nie połączy się z giełdą wiedeńską/Shutterstock
Giełda Papierów Wartościowych nie zamierza łączyć się z giełdą wiedeńską.

Na początku tego roku zarząd GPW, prezentując strategię do 2020 roku, zapowiadał, że połączenie giełd możliwe jest w ciągu 12 miesięcy.

Wiedeński holding CEE Stock Exchange Group grupuje parkiety z Wiednia, Ljubljany i Pragi.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj