Urządzenie zbudowano tak, by jego obsługa nie nastręczała wiele problemów – duża kaseta na papier, do której da się wrzucić nawet obszerne raporty, które trzeba zeskanować, czy wygodna obsługa sprzętu.

Reklama

Do tego wbudowany procesor potrafi oczyścić dokumenty, które musimy wczytać. Automatycznie przytnie strony, obróci dokumenty, stonuje barwy czy wyprostuje grafiki, co sprawia, że nie musimy poprawiać tych elementów sami na ekranie komputera.

Jeśli zaś chodzi o druk, to dzięki funkcji HP EasyColor, HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575dn potrafi drukować w rozdzielczości 1200 dpi, a specjalny toner HP ColorSphere sprawi, że kolory będą idealnie odwzorowane.

Urządzenie jest też ekologiczne i oszczędne – gdy go nie używamy, od razu się wyłącza, a dzięki technologii instant-on, będzie gotowe do pracy, gdy tylko prześlemy do niego pliki do drukowania. Można też w nim ustawić funkcje automatycznego dwustronnego drukowania, co oszczędza papier, a zużyte tonery trafiają na proces recyklingu.

Oczywiście sprzęt nie jest tani, jednak jego funkcje, jak też oszczędna praca sprawiają, że koszt zakupu zwróci się dość szybko.

Źródło nieznane