"Podpisany kontrakt umożliwia wykorzystanie wizerunku José Mourinho w całej Grupie Millennium bcp. Rozważamy przeprowadzenie kampanii także na polskim rynku" - mówi Beata Krupińska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej Banku Millennium. "Praca z pasją i konsekwencja w realizacji wyznaczonych celów to podstawa sukcesu w sporcie i w biznesie. Ta zbieżność uzasadnia podjęcie współpracy z trenerem jednego z najsławniejszych klubów piłkarskich na świecie" - dodaje Beata Krupińska.

Reklama
Media

Zaangażowanie się José Mourinho, w kampanię wyrażoną hasłem „Nasza praca, nasza pasja” wynika z przekonania, że bliskie są mu wartości, jakimi w codziennej pracy kieruje się Millennium bcp. W reklamie telewizyjnej José Mourinho odnosi się do ducha zwycięstwa, ambicji i poszukiwania doskonałości - wartości, które są bliskie zarówno Millennium, jak i jemu samemu.Innymi hasłami wykorzystywanymi w kampanii są „Nie wierzę w szczęście, wierzę w dobrze wykonaną pracę” i „Dla mnie nie ma przeszkód. Są tylko wyzwania”.

W portugalskiej odsłonie kampanii, oprócz reklam prasowych, telewizyjnych, radiowych i internetowych, wykorzystywane są różne formy reklamy zewnętrznej (np. wielkoformatowe billboardy czy bannery na głównych stadionach piłkarskich).