Czy drży Ci ręka, kiedy musisz zadzwonić z domowego telefonu na komórkę? Jest duża szansa, że zmieni się to jeszcze w tym roku. Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Anna Streżyńska zapowiedziała dzisiaj kolejną obniżkę cen połączeń.
"Będziemy dzwonić taniej" - zapowiedziała prezes UKE. Tym razem urząd wziął na celownik połączenia z telefonów stacjonarnych na komórki. Streżyńska obiecała, że ceny takich połączeń spadną w tym roku nawet o 20 proc.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|