Dlaczego będziemy najwięksi w Polsce? Bo dostaną nas Państwo wraz z DZIENNIKIEM, którego średnia sprzedaż wynosi powyżej 200 tysięcy egzemplarzy. A to pokazuje, że będziemy mieli najwięcej czytelników w Polsce - więcej niż jakikolwiek dziennik ekonomiczny - łącznie z zielonymi stronami "Rzeczpospolitej".

Dlaczego nasze przedsięwzięcie jest pionierskie? Bo nigdzie indziej "The Wall Street Journal", jeden z najpotężniejszych i najbardziej prestiżowych dzienników ekonomicznych na świecie, mający 2,6 mln dziennego nakładu, nie zdecydował się na tak ścisłą współpracę z lokalnym partnerem. DZIENNIK jest tu wyjątkiem.
Chcemy jednak tworzyć nie tylko największy, ale i najlepszy dziennik ekonomiczny w Polsce. Zespół "The Wall Street Journal Polska" liczy blisko 40 doświadczonych dziennikarzy i redaktorów, będziemy też korzystać z dorobku kilkuset pracujących na całym świecie dziennikarzy naszego amerykańskiego partnera.

Codziennie będziemy Państwu proponować aż szesnaście stron informacji ekonomicznych. Od bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie, przez szczegółową analizę sytuacji na giełdach i rynkach finansowych, po rozbudowaną warstwę komentarzy i opinii dotyczących sytuacji gospodarczej Polski, trendów na światowych rynkach czy głos tych, którzy najmocniej przyczyniają się do rozwoju naszego kraju - ludzi biznesu.

W naszej gazecie nie znajdą Państwo tylko jednego: populizmu. Przeciwnie - będziemy patrzeć na ręce tym, którzy ograniczają wolność gospodarki, którzy rzucają kłody pod nogi biznesowi, którym w imię własnych interesów nie zależy na rozwoju Polski. Bo właśnie ekonomiczna pomyślność Polski najbardziej leży na sercu wszystkim twórcom "The Wall Street Journal Polska", od jutra największego dziennika ekonomicznego w Polsce.