Zakład Ubezpieczeń Społecznych sam się przyznaje, że trzyma nic niewartych pracowników! Są niekreatywni, nie mają odpowiednich kwalifikacji, więc... pracują, ale nie dostają premii - donosi dzisiejszy "Fakt".
ZUS wyda na premie dla swoich pracowników 35 mln złotych. Kto dostanie dodatkową kasę? Pracownicy kompetentni, z inicjatywą - przyznaje "Faktowi" rzecznik ZUS. I
wylicza, że na premię nie ma co liczyć prawie 6 proc. 48-tysięcznej armii pracowników! Po co więc ZUS trzyma nierobów?
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|