Uczestnicy kongresu brali udział w szkoleniach, z których całkowity dochód przeznaczony był na profesjonalne programy pomocowe dla dzieci z domów dziecka. Ten szczególny rodzaj wsparcia, zorganizowany w ramach platformy szkoleniowej "Korporacja z Duszą”, jest propozycją dla firm, które szkoląc swoich pracowników w ramach jednego budżetu szkoleniowego, jednocześnie uczestniczą w programie CSR – odpowiedzialności społecznej biznesu.

Reklama

"<Korporacja z Duszą> pokazuje firmom, jak w ramach jednego budżetu można zyskać więcej", mówi Michał Cieślak, odpowiedzialny za strategię i kontakty z partnerami biznesowymi "Korporacji z Duszą”. "Firmy inwestują jedynie w szkolenia, które prowadzone są przez profesjonalnych partnerów – znane firmy szkoleniowe, zaangażowane w projekt”, dodaje. Dochody ze szkoleń, które organizowane są w ramach platformy CSR "Korporacja z Duszą”, przekazywane są na trzy realizowane wspólnie z Fundacją Bene Vobis programy: "Anioł Stróż”, "Kompas” i "Matury”, które uzyskały honorowy patronat Ministra Pracy i Polityki Społecznej, a także Ministerstwa Sportu.

"Firmy wykupując szkolenia, stają się uczestnikami programu CSR, mogąc chwalić się zaangażowaniem społecznym i włączając te działania do komunikacji marketingowej firmy. To strategia, która integruje pracę działów HR, PR lub External Relations wokół wizerunku firmy jako odpowiedzialnej społecznie, co najważniejsze bez dodatkowych kosztów”, podsumowuje Michał Cieślak.

Wśród firm, które dotychczas wsparły działania społeczne, uczestnicząc w szkoleniach "Korporacji z Duszą”, są m.in.: Grupa Stroër, Ultimate Fashion, Sealed Air Polska, GE Money Bank, BPH, Grey Group, Maxus Global, PZB Kalisz, Bogart Dobre Miasto, Centrum Łowicka, In&Out Pracownia Komunikacji.

Więcej informacji na stronie: www.KorporacjazDusza.pl