Santander Consumer Bank proponuje obecnie bardzo korzystne warunki sfinansowania zakupu samochodu. Nowa oferta funkcjonuje pod marketingową nazwą ”Kredyt Balonowy” i to jej szczegółom przyjrzymy się bliżej.

Reklama

Planujesz zakup samochodu, a brakuje Ci środków?

Oferta Santander Consumer Banku umożliwia sfinansowanie zakupu nowych oraz używanych pojazdów samochodowych. Cechami charakterystycznymi kredytu samochodowego Santander Banku są m.in.:

- Uproszczona procedura w zakresie dokumentowania dochodów – nie jest wymagane przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości osiąganych zarobków

- Nie jest wymagana wpłata własna dla aut nawet ośmioletnich

- Sfinansowany może zostać pojazd zarówno sprowadzony z zagranicy, jak również pochodzący z polskiego salonu

- Kredyt może zostać przeznaczony na zakup pojazdu samochodowego

- Oprocentowanie nominalne już od 8,49% w PLN w skali roku!

- Okres spłaty kredytu aż do 84 miesięcy, dzięki temu rata może być naprawdę niska

- Akceptowalne są różne źródła dochodu (nie tylko umowa o pracę)

Szczegóły oferty

Najnowsza oferta w zakresie kredytu samochodowego Santander Consumer Banku wyróżnia się tym, że kwota ostatniej raty może sięgać nawet 50% ceny samochodu. Jest to o tyle ciekawa propozycja, że na samym początku, gdy zostaniemy już szczęśliwymi posiadaczami pojazdu, czekają nas przecież wydatki związane m.in. z rejestracją pojazdu, jego ubezpieczeniem itp.

Maksymalna wysokość ostatniej raty Kredytu balonowego stanowi określony procent ceny pojazdu samochodowego, który zależny jest od okresu kredytowania:

p

Warto pamiętać!

Reklama

Należy przede wszystkim dokładnie przeanalizować swoje możliwości co do obsługi raty kredytu – każdorazowa symulacja spłaty kredytu opiera się na długości okresu spłaty, wieku pojazdu, odsetek oraz wysokości ostatniej raty balonowej. Ta oferta jest dedykowana dla tych klientów, którzy chcieliby początkowo płacić niższą ratę. W tej ofercie część spłaty odkłada się na czas późniejszy. Do tego Klient może też ubiegać się o możliwość rozłożenia ostatniej raty balonowej na kolejny okres kredytowy, dzięki czemu ostatnia rata balonowa nie będzie dla Klienta tak odczuwalna. To również oferta dla tych klientów, którzy w najbliższym czasie mają nadwyżkę finansową w postaci np. lokat bankowych, akcjach, obligacjach, ruchomościach i wiedząc, że na koniec okresu kredytowania samochodu, będą mogli skorzystać z tej nadwyżki i spłacić ostatnią ratę balonową.

Warunki kredytu samochodowego oferowanego przez Santander Consumer Bank, wydają się szczególnie atrakcyjne, ponieważ raty kredytowe mogą być obniżone nawet do 30% w stosunku do kredytu oferowanego przez Bank na standardowych warunkach. Raty balonowe pozwolą na zaplanowanie swojego budżetu, co umożliwia wykorzystanie zaoszczędzonych pieniędzy przeznaczając na przykład na świąteczne wydatki lub rozwój Firmy.

Dodatkowym atutem kredytu samochodowego są również dostępne ubezpieczenia, takie jak:

- Ubezpieczenie komunikacyjne (AC lub pakiet AC/OC/NNW),

- Ubezpieczenie na życie (UNŻ),

- Ubezpieczenie od utraty pracy (UUP),

- Ubezpieczenie od utraty wartości pojazdu (GAP),

- Ubezpieczenie od przedłużonej gwarancji (PG).

Świadomy wybór właściwego ubezpieczenia może okazać się pomocnym w przyszłości.

>>>Planujesz zakup auta? Sprawdź szczegóły tej oferty