Dziennik Gazeta Prawana logo

MediaMarkt będzie miał własne telewizory

22 stycznia 2010, 10:53
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
MediaMarkt będzie miał własne telewizory
Inne
Popularna sieć sklepów tworzy własną markę. Będzie więc można kupić wkrótce nie tylko telewizory, ale także kina domowe, czy zestawy stereo. Sprzęt będzie tańszy o 20 procent od markowych towarów. Nowe telewizory z logiem MediaMarkt trafią na półki jeszcze w tym roku

"Nie komentujemy tej sprawy" - mówi "Rzeczpospolitej" Wioletta Batóg, rzecznik Media Saturn Holding Polska, właściciela sieci. Jak jednak twierdzi gazeta, w MediaMarkt prace idą pełną parą nad stworzeniem własnej marki. Sieć zaoferuje pełną gamę sprzętu RTV - od telewizorów po odtwarzacze DVD. Produkty mają być dużo tańsze od gadżetów znanych producentów.

>>>Electroworld sprzedany za euro

Eksperci nie wróżą jednak Mediamarktowi sukcesu. Firma już próbowała wprowadzić na rynek markę Medion. Okazało się to totalną klapą i później trafiła za bezcen do marketów Aldi - pisze "Rzeczpospolita".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj