Przyzwyczailiśmy się już do dodatkowych „gratisów” dla osób zamawiających pakiety cyfry przez Internet. Nie inaczej jest w przypadku świątecznej promocji. W przypadku zamówień internetowych okres upustu na abonament trwa o miesiąc dłużej, bez względu na długość umowy czy wybrany pakiet.

Reklama

Niezła gratka, telewizor Full HD i Multiroom za darmo

Naprawdę trudno jest zmieścić w punktach różnorodność poszczególnych opcji, zniżek i gratisów, ale na szczególną uwagę zasługuje specjalna oferta dla osób dysponujących nieco głębszą kieszenią. Przy podpisaniu umowy na pakiet Prestiżowy+, Prestiżowy HD + lub Komfortowy+ wraz z dwoma dodatkowymi opcjami otrzymamy telewizor Full HD za symboliczną złotówkę, a także pakiet multiroom (tj. możliwość odbioru kanałów CYFRY+ na wielu odbiornikach) gratis. Były już darmowe komórki przy podpisaniu umowy z siecią komórkową, były już darmowe laptopy przy zakupie dostępu do Internetu, wygląda na to, że nadszedł czas na darmowe telewizory. Z pewnością konkurencja nie będzie spała. Warto jednak pamiętać, że ten telewizor, to tak naprawdę zwykły, 23 calowy monitor komputerowy, który jest w stanie wyświetlać obraz FullHD, a jego sklepowa cena nie przekracza 1200 złotych.

>>>Wybierz najlepszy pakiet telewizyjny

Biorąc pod uwagę fakt, że w obecnej promocji otrzymujemy przez pełen okres umowy wersję HD programów dostępnych w wybranym pakiecie gratis to pakiet Prestiżowy+ i pPrestiżowy HD+ różni się wyłącznie ceną, więc po co przepłacać?

Haczyki

Świąteczna promocja CYFRY+ jest z pewnością przynajmniej interesująca. Niestety nie ma róży bez cierni, dlatego zwracamy uwagę, że bogactwo różnych dostępnych opcji i wariantów może przyprawić klienta o zawrót głowy. Z pewnością nie pomoże też strona internetowa, która choć przejrzyście, to przedstawi ofertę wyłącznie w postaci graficznej, próżno szukać jakiegoś regulaminu. Niestety więc, pozostaje wizyta w sklepie, infolinia, niniejszy artykuł, a także fora internetowe, a następnie żmudne wybieranie poszczególnych pakietów i opcji, zanim będziemy gotowi podpisać umowę.

Nowa, stara oferta.

Warto również wspomnieć, że najnowsza promocja to lekko zmodyfikowana promocja jesienne plusy, która była wprowadzona na początku listopada. W promocji tej „dorzucono” pakiet multiroom oraz TV za 1 zł, dla klientów najdroższych abonamentów, a także zwiększono miesięczną opłatę za wynajem dekodera PVR z 0 do 10 zł.

>>>Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie

Reklama

p