• ~^∆^
    (2019-10-03 11:05)
    Pieniądze — pieniędzmi, ale życia ludziom, którzy popełnili samobójstwa, ten „wyrok” nie zwróci…
  • ~oszron
    (2019-10-03 10:27)
    Gdybym tylko był na tyle naiwny aby wierzyć, że te "bezprawne" zapisy byłyby solą w oku wygranych-w-życie gdyby frank był po np. 2PLN ;) Swoją drogą zawsze myślałem, że zapisy umowy się czyta i rozumie przed podpisaniem a jak się nie rozumie to się zatrudnia kogoś kto rozumie ...
  • ~w
    (2019-10-03 10:43)
    Bardzo ważny komunikat. Nieuczciwe warunki umowy dotyczące różnic kursowych nie mogą być zastąpione przepisami ogólnymi polskiego prawa cywilnego - podał w czwartek w komunikacie prasowym TSUE.
  • ~natowychodzi
    (2019-10-03 10:18)
    Aha, czyli jak widać rzecznik generalny TSUE tak, a skład sędziowski TSUE inaczej. No proszę....
  • ~Jan z Bogdańca
    (2019-10-03 11:02)
    Prezesi banków śpią spokojnie!
  • ~in
    (2019-10-03 11:16)
    TSUE odesłał frankowiczów do sądów w których na dziesięć spraw wygrywa jedna.
  • ~natowychodzi
    (2019-10-03 11:37)
    Pierwszy tytuł w tym miejscy: TSUE stanał po stronie banków" >Hahaha, co za zmiana w pare minut!
  • ~Były Bankowiec
    (2019-10-03 11:30)
    Ok. Umowa może zostać unieważniona. Ale... Kowalski wziął kasę i... musi ją wówczas natychmiast oddać. A skąd ma wziąć? Ano musiałby wziąć inny kredyt. A ten kosztuje. Jak trzeba szybko, to kosztuje dużo. A są to kredyty na setki tysięcy złotych. Zatem TSUE pomógł garstce bogatych, aby wycofali się z rosnących kosztów. I... już.
  • ~krystek
    (2019-10-03 12:16)
    widzicie jaka jest obuda w kopo bufetowa nie tak dawno mowila ze beda pograzoni frankowicze ona jbyla kiedy wprowadzano kredyty bankowosci takich mielismy nieukow tylko falsz przeznich przemawia i ze rzad bedzie pograzony tylko klamia i szczuja chamstwo tylko przeznich przemawia
  • ~Pół-panek
    (2019-10-03 12:52)
    ZNÓW CWANIACY i OSZUŚCI WYGRALI.KTO Ich zmuszał do Kredytów w Frankach? Waluta Polski to ZŁOTY.