• ~Czytacz
    (2019-08-28 09:59)
    Pan redaktor Zbigniew Parafianowicz artykuły o polskiej zbrojeniówce kroi chyba na zamówienie kolegów z zaprzyjaźnionej wschodniej armii, czy tak?
  • ~Jordan
    (2019-08-28 12:49)
    Zakup ukraińskiego producenta silników przez Chińczyków udowadnia niezbicie, że Antoni Maciarewicz miał bardzo dobry pomysł, niestety odsunięto go od możliwości podejmowania decyzji. Logistycznie wyprzedził Chiny o cały rok, co ma znaczenie dla oceny jego postaci. Dziennik - niemiecka gazeta dla Polakow - udaje, że nie wie co znaczy zakup Siczy przez Chińczyków. To oznacza osłabienie możliwości obronnych USA, co dla Niemców jest w ich mniemaniu korzystne. Brawo Maciarewicz, szkoda że nie udało się Polsce kupić udziału w tych zakładach. Wielka szkoda, że odsunięto Maciarewicza.
  • ~POKODWON
    (2019-08-28 08:58)
    I co? Jeszcze jakieś wątpliwości, że Macierewicz miał rację? Teraz kitajce przejmą Ukrainę…
  • ~Atom
    (2019-08-28 10:17)
    Komentarze, które nie wpisują się antypolską narrację artykułu są kasowane.
  • ~foxer
    (2019-08-28 09:03)
    Władza PO-PSL aby zadowolić Putina zdemobilizowała Wojsko Polskie do 60 tyś. bez broni i amunicji!
  • ~maxer fox
    (2019-08-28 09:00)
    Za PO wojsko jadło szczaw i mirabelki! Bronek sprowadził zdezelowany Tank z I Wojny światowej marki Renault aby odeprzeć Rosję od Polski! Klich pozbawił dowództwa Lotników! Siemoniak nie wybudował korwety dla MW !
  • ~xxxx
    (2019-08-28 08:07)
    Kiedy ten człowiek odejdzie z polityki, ilu jeszcze takich cynicznych cwaniaczków z PiS kompromituje i okrada Polskę.
  • ~a-go
    (2019-08-28 08:23)
    Antek doskonale wpisuje się w poczet pisich nieudaczników, którzy uwalają oświatę, wyciągają puszczę, uśmiercają konie, reanimują martwe lotnisko, zbudowali stępkę, zelektryfikowali motoryzację
  • ~Tylko wybory
    (2019-08-28 08:04)
    Tak jest z całą polityką gospodarczo obronną pisu.
  • ~Antyprawak
    (2019-08-28 08:19)
    Bedzie polski czolg, helikopter oraz lotniskowiec podwodny.