• ~Goldpis
    (2019-08-14 07:01)
    Pis sprowadził z Anglii 60 ton złota ze 120 ton rezerw wojennych jakich Polska i każdy kraj posiada,pewnie chodzi o sprzedaż w kraju,albo wspieranie tym złotem inflacji galopującej jaka się nieubłaganie zbliża do Polski,więc taka zapowiedż ma celu maksymalnie podnieść cenę tego złota.
  • ~Kalder
    (2019-08-14 08:30)
    PIS przepie......ył czas koniunktury - zamiast inwestować by ludzie sami zarabiali na siebie, rozdawał kasę na socjal. Teraz zbliża sie recesja, zmniejszą sie dochody ale wydatki pozostaną ...
  • ~marian
    (2019-08-14 11:04)
    Pokrętny tytuł artykułu.
  • ~Jarosław cesarz
    (2019-08-16 02:20)
    Podkarpacie inwestuje w ziemniaki i kapustę
  • ~Obserwator
    (2019-08-14 13:21)
    Kiedy biznesmeni inwestują gwałtownie w złoto to znaczy, że KRYZYS jest u bram! Jak ktoś jest biedny to niech kupuje konserwy i trwałe produkty bo w październiku br. może być chłodno i głodno!
  • ~pamiętający
    (2019-08-14 10:52)
    Zaczyna się.
  • ~mkk
    (2019-08-14 10:29)
    Widać, że Amber Gold miał rację, jak mówił: w długim okresie wartość metali szlachetnych powinna poszybować w górę. A tu wpadli chłopcy-radarowcy Ziobry i na polityczne zlecenie zniszczyli dobrą spółeczkę. Robiąc przy tym na dywanach kupppę wrzasku (z przewagą kupy).
  • ~Wikpedia
    (2019-08-14 11:44)
    Pamiętajcie ludkowie,że te +plusy,to są plusy minusowe,czarne jest białe,a białe czarne,jak odkrył to wielki leninowski myśliciel tow. prezes Balbina.
  • ~Haim 447
    (2019-08-17 01:15)
    Szykuje się taki KRYZYS, że hej! Niedorajdy z PiS nie dadzą sobie z nim rady!
  • ~prezes
    (2019-08-14 11:31)
    cena zlota osiagnie gigantyczne rozmiary,moze nawet 7 tys zl,to samo bedzie z obcymi walutami,zloty od dawna byl za mocny.Ida nowe czasy-strach chodzi po swiecie i straszy.