• ~KRYSTEK
    (2019-06-30 20:35)
    BRAWO TAK ABY DALEJ Z TYMI MAFIAMI
  • ~mliczke
    (2019-06-30 20:51)
    Ciekawe komu zalezalo i do kogo trafiała kasa z luki vat... w końcu mamy normalny rząd, który dba o Polakow, a nie mafie vat.
  • ~busik
    (2019-06-30 20:49)
    To jest szokujace ile pieniedzy uciekalo w czarnej strefie i to nie byli ludzie ktorzy sobie dorabiaja, tylko ogromne firmy i miliardy złotych. W głowie się nie mieści. Bogu dziękować za rząd premiera Morawieckiego. Wygrana walka z mafią vatowską to kolejny wielki sukces tego rządu.
  • ~szymek
    (2019-06-30 20:47)
    Wielkie gratulacje dla premiera Morawieckiego za walkę z mafią.
  • ~hajzerek
    (2019-06-30 20:50)
    Jak można było dopuścić do luki wynoszącej takie ogromne pieniądze? Przez tyle lat pozwolić mafiom ciągnąć zyski??? Dobrze że zrobiono z tym porządek.
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2019-06-30 21:04)
    Będzie na 750 + i dodatkową emeryturę +. Brawo !
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-07-01 04:58)
    Wiwat Rząd! Wiwat Premier Ukochany!
  • ~bolec0
    (2019-07-01 07:15)
    Wreszcie ktoś się zabrał za tych złodziei, mam nadzieję że za Amber Gold też bekną.
  • ~rychu
    (2019-06-30 21:18)
    a ja jestem przekonany ze sekta Jareczka robi taki sam numer jka kiedys z Lepperem !!!!! to wszystko pod publiczke !!!!!!! wiem co to jest "carsska zbrodnia" - nieprawomyslnosc !!!!!!! za "afere miesna", za komuny posypaly sie wyroki smierci !!!!!!!! ale co to jest "zbrodnia watowska" - to sztuczka sekty Jareczka, kolejna zagrywka PR !!!!!!! pamietacie jak Ziobro, na wizji zrobil aresztowanie chirurga-transplantologa, oglosil go zbrodniazem i lapownikiem ??!!!!! to taka sama zagrywka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~.Krystyna.z.Agencji,
    (2019-07-01 03:48)
    Jak bym nosila majtki, to bym dzisiaj nimi trzesla. W zasadzie moim celem nie jest sprzedaz oleju smarowniczego, ale moja dzialalnosc mozna o to posadzic. No I ta VATa.