• ~Ed
    (2019-05-12 13:34)
    Średnia pensja rośnie bo jak "dwórki Glapińskiego" czy "nam się należy" biorą po 65 tys zł. to wpływa na średnią. Natomiast przeciętny Polak zarabia dużo mniej i coraz bardziej odczuwa skutki inflacji, która nie jest na takim poziomie jak przedstawia GUS.
  • ~Z
    (2019-05-12 13:13)
    Z tymi srednymi BRUTTO, to zawsze dobrze wyglada
  • ~Karmen
    (2019-05-12 17:06)
    Szczególnie urosło temu z Pcimia i tej ze wsi koło Brzeszcz .
  • ~E meryt
    (2019-05-12 14:22)
    Nie daj Bóg powrotu Totalnych , bo zamrożą pensje na conajmniej 8 lat tak jak to bez problemu zrobili- i mieli święty spokój z oczekiwaniami i roszczeniami.
  • ~Ella
    (2019-05-12 14:23)
    Tego przez dwie kadencje nie było. Pamiętajcie w dniu wyborów
  • ~bastard
    (2019-05-13 00:10)
    Wiekszych glupot dawno nie czytalem . Pieniadze pochodzace z rozdawnictwa nie napedza gospodarki! Zwlaszcza w kraju w ktorym zamrozono inwestycje a kapital ucieka ! Ceny galopuja a jeszcze sztucznie przed wyborami steruje sie cenami podstawowych skladnikow inflacji !!! CZyli -prad ! gaz ! paliwa ! Akcje spolek energetycznych na dnie ! rafinerje doluja ! kopalnie szoruja po dnie a na haldach zalegaja miliony ton niesprzedanego wegla ! Nawet KGHM musiala wyemitowac akcje na 2 MLD PLN zeby dikapitalizowac spolke bo brakuje kasy na inwestycje ! Wicie jak to sie skonczy !!!! Bo ja wiem !
  • ~Donaldinio Adolfowicz Baizuo Tuskaczewskij
    (2019-05-12 14:31)
    o żesz $oroSS jego mać
  • ~Urzędnik samorzadowy