• ~SeventySeven
    (2019-02-02 12:50)
    Odciac fundusz na kosciol i odrazu beda pieniadze !! Polski kosciol kosztuje ponad 20 BILLION rocznie !!!!
  • ~er
    (2019-02-01 09:09)
    a tu nagle dziwnym zbiegiem okolicznosci tylu milionerow w Polsce, aktorzy i inni aktorzyny pieciu groszy nie warci z posiadlosciami i palacami, nagle prawie wszyscy poslowie w sejmie z majatkami, prezydenci miast, funkcjonariusze
  • ~tor
    (2019-02-01 08:56)
    Za to inni nie muszą pracowac a zyją jak lordowie i przez 30 lat nie ma takich którzy zainteresowli bysie SKĄD człowiek zarabiający nawet 10 tys ma majatek wart miliony . Pamietam sprawę p P byłego prezydenta . Wygrałem w Kasynie sprzedałem coś tam w antykwariacie a antykwariusz wtedy już nie żył . Inny ma niezliczoną ilośc kont nie wiadomo po cio ,inny daje sobie dzień czasu na zakup działki za milion wartej 20 mln inna kupuje 4 tys akcji za grosze i sprzedaje z 30 krotnym przebiciem chociaż 95 % posiadaczy tych akcji nie mogła tak zrobić bo nie byli zweryfikowani . Ale ogólnie w POLSCE wszystkie przepisy skarbowe są OK Najwazniejsze ze pani w kiosku nie odprowadziła 3 gr VAT -u czy pan od żarówki dostał 10 zł bez opodatkowania Ten co wyprał 2 mln zł dostał małą grzywnę
  • ~smutna prawda
    (2019-02-01 08:42)
    A inni żyją w obrzydliwym luksusie. T to byli "proletariusze"...;)
  • ~i to zaraz !
    (2019-02-01 08:56)
    Bo w Polsce kapitalizm oznacza feudalizm, tak bylo w czasach chlopa panszczyznianego i zawsze, w czasach szlacheckich, przedwojennych, szlachta i chlop w ziemiance. Biedni ludzie. Podniesc podatki dla bogatych i dac ubogim rodzinow w Polsce !!!
  • ~feegeg
    (2019-02-01 08:55)
    Hanna Krall miała rację. "To ludzie ludziom zgotowali ten los". I kiedyś za to odpowiedzą, niestety.
  • ~Kobieta
    (2019-02-01 10:03)
    To się nazywa - współczesne niewolnictwo-.
  • ~Korwin Mike
    (2019-02-01 11:07)
    Prawie wszyscy poslowie w polskim sejmie sa nagle milionerami, a kiedys nimi nie byli, np. taki pan Korwin Mike o wygladzie wypisz wymaluj szlachcica z wasem nagle multimilioner. dac mu szable i bez charakteryzacji moze grac w Ogniem i Mieczem. Arogancki gupi wielki zwolennik bezwzglednego kapitalizmy. Moze ktos by sie przygladna blizej skad pan Korwin Mike ma te pieniazki, czy je zrobil ??? bardzo watpie
  • ~Z O R R O do nieuka ~feegeg !
    (2019-02-01 10:19)
    ~feegeg !!! Gdzieś ty PObierał nauki i kiedy, PO=lactwo produkuje POprostu nieuków ! Weż sobie Zofii Nałkowskiej Medaliony i napierw sobie POczytaj a POtem zabieraj głos publicznie, skąd się wzięły takie nieuki ala kopaczowo ?
  • ~feegeg Do Z O R R O
    (2019-02-01 10:45)
    Trollu, to ogólnie było. Jak nie rozumiesz, to się nie afiszuj. Bo wyjdziesz jak Kopacz na dinozaurach.