• ~PUDERNICO pamietamy
    (2018-10-12 18:48)
    STARY TUSKOWY LACHO.......CIAG
  • ~Rajbjaj króliczek
    (2018-10-12 18:36)
    Nie licz na przebaczenie zrobiłaś tyle szkody z tą cała POlszewią razem osiem lat żeście obżerali się w OŚMIORNICZKĄCH z twym PRZYKLASKANIEM
  • ~Sponsoring
    (2018-10-12 20:28)
    Niebywała bezczelność. Na taśmach mówiła że kryli przekręty na dotacjach bo to grube miliony... a teraz truje jak potluczona o modelowym systemie. Powinna siedzieć ale ze donek ją to pasie sie w Brukseli i będzie miała z 35 tys tzw emerytury
  • ~[ ╲╱]╔╗[├─┤]
    (2018-10-12 19:05)
    Cały czas słyszę ze dostaliśmy (bez żadnych warunków) prawie 150mld Euro z EU to będzie jakieś 600mld zł, PO wydało na drogi 135 mld zł i tylko nie rozumiem jednego - skoro dostaliśmy 600 mld zł i wydaliśmy na drogi 135 mld zł to dlaczego w tym samym czasie gdy dostaliśmy te 600 mld zł dług Polski wzrósł niemal skokowo o 450mld zł - razem z 600 mld zł z EU to daje ponad 1000 mld - ponad 1 bilion zł !!! - co się z tym stało ? - gdzie jest 850mld zł ?!!? Boje się że tak "dostajemy" pieniądze z EU jak Niemcy "pomagali" Grecji - tak im pomagali w biedzie że jeszcze zarobili na tym prawie 3 mld Euro... Może lepiej byłoby żeby nam nie dawali i nie pomagali... może wtedy nie trzeba byłoby się zadłużać tak by prawnuki spłacały te pieniądze...?
  • ~aabb
    (2018-10-12 20:30)
    ale jaja !...ale zrobiła wytrzeszcz !...ale jaja !
  • ~donek
    (2018-10-12 20:30)
    Ale jaja ale jaja!!!!
  • ~Yy
    (2018-10-12 19:09)
    Polacy sa nigdy nie zadowoleni a szczegulnie Pisowcy
  • ~strzelec
    (2018-10-12 23:45)
    Ta baba rozbraja peaworzadnych Polakow i generalnie bialych Europejczykow* *nie dotyczy terrorystow i bandytow posiadajacych bron palna nielegalnie, np. islamistow posiadajacych kalachy z bylej Jugoslawii.
  • ~Sssss
    (2018-10-12 23:27)
    Who are you to hell, Bienkowska?
  • ~Georg
    (2018-10-13 07:04)
    Jak Polak bedzie tak ogolnie zadowolony, zrelaksowany , zyczliwy, czyli cieszyl sie, ze on i inni maja dobrze ( sa miejsce na tej ziemi, gdzie jest duzo, duzo gorzej,) , to kula ziemska bedzie sie obracac w druga strone, a slonce bedzie krazyc wokol ziemi, a ksiezyc ukradnie Kaczynski i schowa pod koldre. No wtedy moze Polak bedzie normalny, jak inni!