• ~Pełowiec
    (2018-06-09 06:03)
    Ogłaszam konkurs na inicjowanie,prowokowanie,wymyślenie nowej ZADYMY!!!!
  • ~Boby
    (2018-06-09 11:23)
    Jak komuś nie podoba się Europa to niech spada na Syberie lub do Arabii.
  • ~Hipokryci wszystkich krajów łączcie się
    (2018-06-08 09:44)
    Podstawowym i właściwie jedynym problemem UE jest Komisja Europejska która nie jest w stanie przestrzegać nawet tych zasad które sama wprowadza. O zupełnym braku fundamentu każdej demokracji to znaczy trójpodziału władz to już nawet nie wspomnę bo dla brukselskich marksistowskich elit to irracjonalna sprawa.
  • ~Roman33
    (2018-06-08 10:30)
    oto prawdziwe problemy eurokracji,. a oni nękają Polskę
  • ~Ajrnek
    (2018-06-08 12:06)
    Od dawna wiadomo, że dla Europy problemem są takie kraje jak Włochy cz Hiszpania, lenie i nieroby, a jednocześnie mafia i oszustwo połaczone z problemami narodowosciowymi. Zaraz wyskoczy Francja ze swoimi muzulmanami.
  • ~Mack
    (2018-06-08 12:08)
    Jak w Brukseli Unia rzadza niemieckie kundle, to jak moze byc lepiej?
  • ~z.
    (2018-06-08 10:17)
    Przed wprowadzeniem euro waluty jakos wiekszych problemow tam nie bylo...
  • ~Rafa
    (2018-06-08 14:14)
    Moja teoria: Gdyby nie było wspólnej waluty, koszt Fiata wynosiłby dzisiaj około 70% dzisziejszej wartości, a więc byłby bardziej konkurencyjny wobec VW, który kosztowałby 120% tego co dzisiaj kosztuje (gdyby nie było waluty Euro). W związku z tym Niemcom zależy aby strefa euro była relatywnie jak największa.
  • ~Gość.
    (2018-06-08 09:41)
    Gość ! Jak coś dłuższego i wymagającego zastanowienia, to pisowskich trolli nie uświadczysz.
  • ~Się jest
    (2018-06-08 11:28)
    A czy to ten rząd do tego doprowadził? Pierońskie manipulatory z was.