• ~klient zabki
    (2018-05-15 08:23)
    niech sie szambo odczepi od zabki banda nierobow
  • ~hey
    (2018-05-15 08:28)
    Tzw. Solidarność czyli reżimowe pseudo związki, a tak naprawdę trampolina do kariery cwaniaków z PiSbolszewi na czele której stoi sługus reżimów Jaruzelskiego a teraz reżimu PiSbolszewickiego ZOMOWIEC Duda !!!
  • ~von reinhardt
    (2018-05-15 11:48)
    Związkowe nieroby muszą się pokazać żeby uzasadnić swoje pensje i przywileje. Obleśne.
  • ~Edek
    (2018-05-15 11:10)
    Solidaruchy to są normalne Warchoły kturym się zajączki ******** w tych ich chorych głowach z nudów niech się wezmą za uczciwą pracę
  • ~lon
    (2018-05-15 08:29)
    nie ma to walczyć sam ze sobą , uchwalili wyjątki , które teraz chcą wykreślić , cha cha cha .
  • ~lon
    (2018-05-15 08:58)
    Solidarność to jedyny ""związek zawodowy " na świecie , który zwalcza miejsca pracy.Podobno Pan Piotrek wystąpi niedługo o zmykanie w niedzielę następnych działalności w tym nawet tych kulturalnych , muzea, itp. Niedziela jest dla rodziny i boga, socjalizm nie --wypaczenia tak .
  • ~pozdrawiam
    (2018-05-15 08:26)
    To towarzystwo szemranych kolesi (bujar,fujar i kacperków wszelkiej maści, bo nie można tego nazwać związkiem zawodowym) zostanie przez ludzi zlinczowane. Ludzie zrozumieli, w co ci idioci ich wpakowali. Sprzedawcy już żałują ich kretyńskich posunięć, ponieważ chcą pracować w niedzielę, ponieważ zarabiali za ten dzień znacznie więcej. Niestety w ramach tego pseudo związku, rozwinęła się komórka "p.o.d.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.y", którzy bezmyślnie zniszczą każdy biznes dający zatrudnienie, w myśl zasady "ja nie mam, ciebie tez pociągnę na dno". Dziwić się potem, że poziom inwestycji w PL jest tak niski nikt tu nie chce inwestować, bo ciemniaki komunopodobni nie potrafią zrozumieć na czym polega świat.Jak mówi przysłowie: "lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać". To obraz "solidarności" AD 2018.
  • ~korwinista
    (2018-05-15 08:43)
    W czyim interesie działają związkowcy skoro wprowadzają zakaz pracy??? Skoro Konstytucja w "Art. 24. Zasada ochrony pracy Praca znajduje się pod ochroną Rzeczypospolitej Polskiej. Państwo sprawuje nadzór nad warunkami wykonywania pracy." chroni pracę to nikt nie ma prawa jej zabraniać. Skoro ludzie chcą pracować w niedziele to po prostu realizują swoje prawo do pracy.
  • ~SJJ
    (2018-05-15 08:55)
    Tych kretynów, co wymyslili te wolne niedziele powinnismy pozamykac w szpitalach dla umysłowo chorych. Jak mozna stwarzac prawo wybiórcze, jeden moze innemu sié zabrania ? Wégrzy w jeden rok stracili 1,5% PKB przez nierozsádnosc i głupoté takich propozycji. W POLSCE bédzie to 2-3 %
  • ~Polak
    (2018-05-15 09:05)
    Przystawka PiS-u to niech lepiej pod kościołami pilnuje aby tam nie prowadzono handlu w niedzielę!