• ~Marian z B
    (2018-05-14 09:50)
    Ten rząd niczym dobrze zakamuflowany złodziej kradnie ludziom ich pieniądze dsając sobie wysokie premie i nagrody. Za co ? Za oszustwa i kradzież ?
  • ~SzT
    (2018-05-14 09:12)
    Skończy się tak, że podniosą mi znowu podatki. A i tak już jestem na krawędzi bym zaczął kombinować, bo obciążenia są za duże (i wyrzucane w błoto. I czemu mam płacić 2 razy więcej niż Henia supermarketu by nie mieć z tego żadnych korzyści? Ani mój głos nie jest więcej warty, ani do lekarza szybciej nie będę przyjęty... tylko daj daj daj daj)
  • ~PiS nie da!
    (2018-05-14 10:07)
    zaplaci klasa srednia, bo tak sie koncza tego typu podatki
  • ~Zepp
    (2018-05-14 10:13)
    Wiem kto nie zapłaci: posłowie i senatorowie
  • ~JOJO
    (2018-05-14 08:53)
    Premier - marionetka Kaczyńskiego - LALKARZA ...jak mówi...robi takie miny... jakby siedział na sedesie...
  • ~xxxx
    (2018-05-14 09:11)
    Jasne, zabrać bogatym oddać biednym. To może od razu wysłać na drogi pseudo- patriotów w postaci kiboli i narodowców i obrony terytorialnej , niech łupią bogatych podróżnych i rozdają biednym. Po co sobie głowę zawracać nowymi przepisami. A tak poza tym to bzdura totalna, że ci co płacą podatek liniowy płacą mniej. Nie mają ulg i zwolnień - jak ci co płacą progresywny i 19% od 10 tysięcy to kwotowo 1,9tys, od 100 000 to już 19tys. Jest różnica prawda ? ( swoją drogą działanie na poziomie 5klasy podstawówki) To najsprawiedliwszy i najmądrzejszy podatek na świecie.
  • ~vx
    (2018-05-14 11:27)
    A podobno wystarczy nie kraść,,, a kradną na potęgę pisiesyny
  • ~Stefek
    (2018-05-14 14:10)
    Morawiecki bawi sie Robin Hooda? No to niech zacznie od siebie!
  • ~lemingus
    (2018-05-14 12:50)
    Zapłacą ci którzy wpłacają do budżetu czyli elektorat PO. Ci którzy żyją z socjalu nie zapłacą - do czasu aż budżet pęknie, wtedy oberwą wszyscy, biedni najbardziej. A dno już widać
  • ~Stefek
    (2018-05-14 14:08)
    Niech placa ci, ktorym po pierwszym duzo zostaje, np pan Morawiecki? No ile to ma pan domow , samochodow setek tysiecy na koncie? Nu, dawaj, dawaj!