• ~III RP to PRL-bis
    (2018-05-07 20:59)
    Czyli WSI/PO zrobili kolejny przekręt na miliardy, ale chcieli umoczyć w to PiS.
  • ~konditorei
    (2018-05-07 21:21)
    ubecja nie ustaje w procesi niszczenia panstwa, kto ich na nas naslal
  • ~#
    (2018-05-07 21:02)
    Mają rozmach… biiiiiip.
  • ~praworządny inaczej
    (2018-05-07 22:55)
    A to wszystko dlatego że w Polsce zapanawała praworządność, znaczy się w unijnym wydaniu niepraworządność - kolesie z totalnej targowicy oberwą zdrowo w Brukseli
  • ~natan
    (2018-05-07 23:33)
    Premier jako bankowiec wie jak bankowcy i finansjera załatwiają sprawy, więc słusznie polecił służbom nie lekceważyć sprawy!
  • ~Gdynia
    (2018-05-08 06:32)
    Kolejna prowokacja elyt.
  • ~DOJNA ZMIANA SPÓŁKA ZOO
    (2018-05-07 21:45)
    A jak tam afera Wód Polskich? PiS zapłaci 30 mld zagranicznemu producentowi wodomierzy???
  • ~Amber Gold
    (2018-05-07 21:55)
    To jak KNF kontrolowal te spolke przez ostatnie 2 lata? Jak mogla narobic 2,5mld ?
  • ~motek
    (2018-05-08 06:48)
    Kamiński... Kamiński... czy to nie ten przestępca, który został nielegalnie ułaskawiony przez Dudę? Fajne towarzycho...hohoho...
  • ~człon
    (2018-05-08 08:38)
    Nihil novi. Dokładnie tą samą metodę użyli wobec kreowania swojego wizerunku renomowanego partnera w windykacji poprzez uwikłanie w swoją promocje Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, a także poprzez sponsoringi organizowanych przez nich konferencji windykacji accd i nccd. Mało tego, mieli problem z red Samcikiem, który ich punktował m.in. za Rzecznika Praw Dłużnika to załatwili,że ów redaktor dostał kilka kontraktów sponsorowanych na prowadzenie konferencji accd i nccd, a nawet getback był sponsorem seminariów tego redaktora o nauce inwestowania. W przypadku PZZW im to podziałało i PZZW ręczyło za stosowanie dobrych praktyk i zasad honorowych przez getback, a red Samcik przestał o nich pisać, więc nie dziwota,że tę samą metodę na rządzie próbowali. Dziennikarze powinni wziąć na tapetę Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami i prześwietlić ich relacje z getback od 2015 roku.