• ~darwinek
    (2018-03-20 10:07)
    100 tysięcy nowych miejsc pracy dla feministek, które lękają się samców, bo nataura je upośledziła wpuszczając w ślepa uliczkę ewolucyjną
  • ~nazi matki ,nazi ojcowie z niemieckiej gadzinówki....
    (2018-03-20 08:01)
    a co tam słychać u pejsatej złodziejki KAMIENIC i DZIAŁEK w Warszawie? ZK Grudziądz czeka na HanieTwistKAMIENICA :-)
  • ~bubu64
    (2018-03-20 07:48)
    Nie zniechęcił, tylko dał kobietom wybór, czy wolą pracować, czy też w domu wychowywać dzieci:)
  • ~md
    (2018-03-20 07:53)
    Gdyby pracodawcy płacili tym kobietom godziwie, to nie zrezygnowałyby z pracy z powodu 500+.
  • ~www
    (2018-03-20 07:54)
    Judzenie non stop trwa.
  • ~m
    (2018-03-20 10:11)
    POlactwo nie moze przebolec tych 500 zlotych,ktore rzad PIS dal dzieciom,egoisci .
  • ~max power
    (2018-03-20 08:17)
    Program 500+ należy jak najszybciej zlikwidować, a w zamian obniżyć podatki (szczególnie VAT).
  • ~qqq
    (2018-03-20 08:10)
    Naiwnością jest sądzenie, że gdy kobieta jest w domu to dom jest zadbany, dzieci wychowane i lepiej odżywione a mąż dostaje l obiad po powrocie z pracy. Na ogól te kobiety są rozleniwione, gorzej zorganizowane, zaniedbane, dzieci żywią się kanapkami, okna brudne, mąż po pracy dostaje kiełbasę na ciepło. . Na stare lata emerytury nie będzie bo rząd nauczył, że daje za darmo. Zwykle mąż zamienia takie panie na te pracujące, ambitniejsze.
  • ~Nitro
    (2018-03-20 08:55)
    Program "500+" - nieekonomiczny, pominięte pierwsze dzieci, dzieci uczące się powyżej 18 roku życia, matki samotnie wychowujące dzieci itd. - kolejna kompromitacja! Program "500+ dla seniorów" - zniknął z agendy, zanim jeszcze na dobre zaczęto o nim dyskutować! Do dziś dnia nie rozumiem, dlaczego seniorom nie przyznano dodatku na święta Bożego Narodzenia, w które zwykle przyjeżdża rodzina, trzeba ich jakoś ugościć, do tego prezenty dla wnuków itd. Zima to również spore wydatki, jak np. zakup opału itd. Jednorazowy dodatek dla seniorów nie uszczupliłby tak budżetu państwa, skoro jest w nim wystarczająco dużo pieniędzy na rozdawnictwo po 500 zł miesięcznie dla dziecka, które nie ma tyle wydatków co dorośli ( jeśli w ogóle można porównywać wydatki kilkuletniego dziecka z wydatkami i potrzebami osoby dorosłej, schorowanej, która musi wykupić drogie leki, jedzenie, utrzymać nie tylko siebie, ale również i dom)!!! Za to program "KORYTO+" dla rządzacych - ten to wyszedł PiS-owi jak żaden inny!!!
  • ~slazak
    (2018-03-20 08:00)
    po prostu dorabiaja na czarno zgodnie z PISowska ekonomia