• ~German Death Camps.......only - forever......
    (2018-02-04 11:01)
    A dlaczego niemcy nie ratowali żytów przed nazistami? Dlaczego?
  • ~q
    (2018-02-04 10:08)
    POLACY juz dawno dowiedzieli sie ,ze ten plan mial doprowadzic i prawie doprowadzil do zaglady NARODU POLSKIEGO.
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-04 10:52)
    Kawalec tu napisz lepiej na ile Balcerowicz vel Bucholc- zakamuflowany żyt + Partia Oszustów zadłużyli Polskę przez 25lat złodziejskich rządów!
  • ~t.
    (2018-02-04 10:44)
    Grecja juz 6 lat "wychodzi" z kryzysu. Euro tak bardzo im pomoglo, ze ze 120 % dlugu w 2012, obecnie maja 186 %. Czekam na komentarze "fachofcuf" od Balcerowicza.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-02-04 10:21)
    "staniemy się petentem proszącym o pomoc i zmuszonym do wykonywania instrukcji" - dokładnie tak jak w Grecji.
  • ~raz dwa trzy
    (2018-02-04 10:43)
    Bardzo dobry artykuł .
  • ~Jaro
    (2018-02-04 11:51)
    "złoty to bezpieczeństwo" Pamiętam na swoim przykładzie jak w praktyce to bezpieczeństwo wygląda, gdy autor z panem Balcerowiczem wzięli ekierkę i wykreślili z każdego naszego banknotu 4 zera. I jak ktoś miał 10 000 zł, to na drugi dzień zostało mu 10 zł.
  • ~DM
    (2018-02-04 13:03)
    re:t.................Sorry, jesli sprzataczka w Grecji zarabiala za 4 h na dzien ( 20 / tydzien) miesiecznie 1000 € Netto to po prostu WIELKIE SWINSTWO ! Zyli na korzysc wspolnoty. Takich FIRCYKOW nie chcemy!
  • ~wojtek
    (2018-02-04 11:44)
    Euro jest dziś w 19 państwach Unii Europejskiej oraz w w 11 krajach i terytoriach nienależących do UE. A my, a jakże, zawsze musimy być mądrzejsi od reszty świata. I wstać z kolan. Skończy się jak kiedyś, na rublu transferowym.
  • ~DM
    (2018-02-04 12:59)
    No to bardzo fajnie, ze mozecie sobie wybierac miedzy wygoda , a bezpieczenstwem. Inne panstwa tez mozliwosci nie mialy i teraz LOZA na was w twardym ( tak przez was znienawidzialym €, ktorego tak chetnie przyjmujecie .....)