• ~nina
    (2018-01-29 21:51)
    Co za bzdury,Bulgaria,Rumunia,Malta i kilka innym europejskich panstw ma wrost PKB na poziomie 8-10%,zawsze wieksze PKB to lepiej dla gospodarki,jezeli przyjdzie kryzys to my padniemy,a Rumunia bedzie wtedy miec 5% wzrostu. Glupoty Glapinskiego nie da sie obronic.
  • ~ajax
    (2018-01-29 21:59)
    Imigrantów ze wschodu przybywa w tempie niemal geometrycznym, a Polacy niestety dalej emigrują tak samo jak 2, 4 czy 8 lat temu.Mimo propagandy sukcesu nadal w wielu regionach kraju łatwiej jest wyjechać za granicę niż dostać godnie płatną pracę i właściwie nic się nie robi, żeby stworzyć jakiekolwiek zachęty do powrotu dla tych, którzy wyjechali.Naprawdę chodzi o to by za kilka lat było w Polsce 5 mln. imigrantów ze wschodu, a 5 mln. Polaków musiało być na zachodzie?Dla gospodarki to może i dobrze, ale czy będzie to dobre dla Polski?
  • ~oli
    (2018-01-29 20:25)
    To samo słyszałem jak Rumunia miała 3%, a Polska 5%.
  • ~dindon
    (2018-01-29 22:30)
    Dla niego to obojętne czy zwykły Polak bogaci się 8% na rok czy 3%. On ma normalnego Polaka za niewolnika który ma jedno zadanie, robić na niego.Nie zgadzam się że on jest głupi, nie jest, to po prostu nasz wróg, zrobi wszystko żeby nam było gorzej. Ja nie wiem dlaczego ale tak jest. Jak diabeł święconej wody boi się obniżenia podatków dla Polaków, stąd krytyka Rumuni bo ich sukces to właśnie obniżenie podatków przez ich Rząd i w konsekwencji wzrost gospodarczy. Boi się także by Polacy nie zarabiali na kryptowalutach i nie zrzucili choć częściowo jarzma banków. Panie Glapiński, odejdź już gdzieś pan, pozwól nam żyć i wychodzić z nędzy, kup se pan wyspe za te srebrniki i zamilknij.
  • ~Pejcz na PiSie wytrzepy
    (2018-01-29 19:57)
    Ale spasiona św inia! taka jak o.rydzyk!
  • ~student
    (2018-01-29 22:02)
    tylko to potrafią mówić pis - matoły
  • ~ghj[
    (2018-01-30 00:14)
    Jak się niezdeubekizuje pisu to nie skończy się to że czym gorzej tym lepiej.
  • ~Jula
    (2018-01-30 06:31)
    Co kolwiek ten pan ze zdjecia powie ,ja traktuje w kategorii bzdur.Tyle on naopowiadal glupot jako posel i nieposel ze mam prawo sadzic o jego kwalifikacjach tajak o panu Antku z MON.
  • ~lepiej /nie mówić/
    (2018-01-30 06:45)
    No co, PISowi podoba się 500 + minus podwyżki ?
  • ~00258
    (2018-01-30 06:07)
    już nam wystarczy jeden geniusz związany z ekonomią - balcerowicz