• ~jarosław zawsze dziewica
    (2017-02-03 15:47)
    niech budyń brzeszczydło i kaczor zrobią składkę ze swoich pieniędzy skoro obiecali !!!
  • ~zaquty łeb
    (2017-02-03 16:47)
    13 i 14 to patologia który zawód tak ma jak oni ? Zaraz napiszą jak im pod ziemia trudno. Nie pasuje to niech zmienią pracę. Mundurówka. lekarze, górnicy, sędziowe to uprzywilejowana kasta ja pytam za co ? Jako mała firma płacę DUŻY ZUS i nic nie mam z tego co oni ani wakacji jak nauczyciele. Z moich podatków im 14 i 15 !!!!! To wbrew zasadom społecznym
  • ~patologia
    (2017-02-03 16:43)
    czternastke pietnastke a moze i dziewiecdziesiatkepiatke
  • ~Górnik
    (2017-02-03 16:36)
    Jeżeli trudna i brak pieniędzy to na jakiej podstawie
  • ~Walther
    (2017-02-03 16:36)
    Umysł górnika i wyborcy PiSu : Nie ważne że firma pada i dając nam 12, 13 czy 14 będziemy za chwile bez pracy i dopiero będziemy w czarnej Dudzie!!! WAŻNE JEST ABY DOSTAĆ 14 i NAŻREĆ SIĘ teraz a jutro mamy w DUDZIE :) Ten sam efekt co z 500+ :)
  • ~SWÓJ CZŁOWIEK
    (2017-02-03 17:18)
    13 - NASTKI , 14 - NASTKI , KARTA GÓRNICZA I INNE PRZYWILEJE . KOMUNA SIĘ KŁANIA . PRZYZWOITE PENSJE ZA CIĘŻKĄ PRACĘ I FINITO ! ISTNA PATOLOGIA .
  • ~Jk
    (2017-02-03 17:14)
    Glupota zaraz braknie na wypłatę a oni biora nagrody,a z drugiej strony skoro nagroda roczna to pewnie i zyski były
  • ~gos