• ~magda sz-n
    (2016-02-08 16:37)
    Kolejna agencja ratingowa rozdzilajace plusiki i minusiki. Tyle ze chyba kazdy z nas latwo zauwazy, analizujac ich zestawienie, ze nie ma nic zaskakujacego w tym, kogo oceniaja w superlatywach a ktore panstwo oceniaja slabiej.
  • ~Dor
    (2016-02-08 16:41)
    Wiecie co nam możecie? Na drzewo! PKB ma być barany 3,8!
  • ~ect...
    (2016-02-08 19:25)
    Wiarygodność tej agencji jest taka sama jak demokracji w Korei Północnej. Poczytajcie trochę ile razy dali ciała i jak bankrutom wystawiali najwyższe oceny!!!
  • ~PO - SITWA skorumPOwanych gestaPOwców
    (2016-02-08 17:22)
    Jeśli nadal chcesz głosować na PO ............ wcześniej skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą
  • ~Ambergold
    (2016-02-08 17:14)
    Agencja która jawnie wspiera banki i działa w ich interesie.Krzyczą,bo ich koryto w Polsce zostanie uszczuplone...Wreszczie.
  • ~xxx
    (2016-02-08 16:41)
    Soros działa ... mało Petru - ukrył się w cień, aby go znów nie pytano. Co mogą zrobić spekulanci i jaki wpływ mieć na finanse publiczne i gospodarkę za pomocą wydmuszek typu agencje ratingowe.
  • ~życzliwy
    (2016-02-08 16:57)
    a nowozydowska ujada.
  • ~fghjk8765
    (2016-02-08 17:36)
    Szitina to naprawi, a swetru-cwylu wykupi i bedzie gantz.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-02-08 17:47)
    Nic Mnie tak nie w----ia jak to że UE próbuje coś nakazać Wolnemu Krajowi.Przeprowadzić REFERENDUM ,i olać moczem UE. Ż---Socjaliści.I tyle w temacie.
  • ~ruina merkel
    (2016-02-08 18:02)
    taaaa...ratigi, stringi, wigibasy -a tu dzsiaj dax spadl o 4 % , a od poczatku roku o 20 % -to jest 200 miliadrow euro ktore zniknely z niemiec, podobnie i w usa -panika na gieldach zachodnich, ruina inwestorow i konca nie widac. Niemcy wlaczaja sie wraz z turcja w wojne przeciwko rosji. Zachodnia recesja i upadek przpomina krach gieldowy z 1928 roku. Kaszana sie juz zaczela, zaleje nas islam, bezrobocie , wojny domowe.