• ~bono
    (2016-02-01 10:20)
    Bzdurne tlumaczenie pracodawcow. Jak zwykle oni nie moga nic stracic. Renegocjacje mozna wprowadzic od zaraz ze skutkiem natychmiastowym. Oj kapitalisci, bandyckiego w Polsce kapitalizmu
  • ~Logik
    (2016-02-01 09:06)
    Jak ochroniarze dostaną 12 za godzine to skończa sie porwania konwojow z utargiem :)
  • ~Alex
    (2016-02-01 11:15)
    Zgodnie z Prawem Pracy najniższa płaca w Polsce to 1500zł.Oznacza to,że zwykły pracownik bez wykształcenia,powinien dostawać co miesiąc do ręki 1500zł.Jeżeli dyrektorem zakładu jest były Esbek lub ktoś z jego rodziny,to płaci on Polakom ile chce i nikt mu nic nie zrobi.Żaden rząd tego nie zmieni.Tych ludzi trzeba dożywotnio pozbawić uprawnień.
  • ~aadam
    (2016-02-01 11:27)
    5-6 zł na godzinę a może 3,20 brutto legnica firmy jarexs wifbud czy piast
  • ~Nieudacznik z UK
    (2016-02-01 09:01)
    A kiedy 38,- za godzine (£6.70 minimum wage), to może wrócę z UK myć garnki do Polski.
  • ~Greg
    (2016-02-01 09:13)
    na papierze będzie 12 zł na godzinę, ale gość będzie zatrudniony na 1/2 etatu a faktycznie robił na cały.
  • ~bezprawie
    (2016-02-01 11:14)
    To dlaczego cwaniacy wypożyczający pracowników proponują za pracę na kasie 7.50 na godzinę ?Proszę sprawdzić na OLX - co na to IP ?
  • ~no tak
    (2016-02-01 11:47)
    Polak to złodziej kombinator, nazjeżdżało się po 1989 roku angielskojęzycznych i mosiekowych bękartów i doi nas Polaków ile wlezie, czas z tym skończyć !
  • ~precz z SZOGUNEM-WSI analfabetą i złodziejską SITWĄ PEŁO
    (2016-02-01 09:32)
    Kiedy wokanda ......... tuskAmberGolda , kopeć , ANALFABETY-bronka i zarządu - SITWY skorumPOwanych gestaPOwców , Polacy chcą wiedzieć kiedy ? ..........za rozpieprzenie gosPOdarki , afery i korupcje , chcemy wiedzieć kiedy ?
  • ~staryślusarz
    (2016-02-01 10:28)
    To teraz wszyscy wrócą z Anglii jak zobaczą taką kasę haha :)