• ~hjykj
    (2016-07-04 23:16)
    W jaki sposób agencja dotarła do klientów posiadających kredyty hipoteczne? A szczególnie do osób, które posiadaj kredyty pseudofrankowe? Czy dzwonili aż do skutku? Szczerze wątpię, bo tak nikt badan nie przeprowadza. Musieli zatem dysponować stosowna baza. Baza, która jest w posiadaniu jedynie banków. A skoro tak, to na jakiej podstawie prawnej została ta baza udostępniona firmie zewnętrznej? A jeśli nie została, to na bank mamy do czynienia z fałszerstwem. Tak czy inaczej - to jest przestępstwo i jako takie powinno być ścigane. Dlatego napisałam posta z prośba do władz Stowarzyszenia o złożenie doniesienia do Prokuratury.
  • ~Stały obserwator
    (2016-06-11 18:46)
    To wielkie złodziejstwo p. A.Duda i pani B.Szydło wraz z grupą opęntałych oszukali Polaków i dalej to czynię.A nagle dła PiSu wzrasta poparcie to więcej jak ogłupianie Polaków dalej - kiedy ten dziwny jarmark z Pisem i ich chołotą się skończy by zacząć żyć w normalnym kraju - precz z Jarosławem zbawicielem i jego bandą- pozdrowienia czekamy na wolną Polskę bez PiS-u.
  • ~a
    (2016-06-07 06:12)
    Domagajac sie rekompensaty frankowicze narazaja gospodarke kraju na zawirowania. A prezydent musi wreszcie powiedziec im, ze za glupote sie placi. Narod juz zrozumial to i nie ma ochoty wspierac tych cwaniakow.Jak dlugo bedziemy sluchac tych niedorzecznosci?
  • ~Mirekch1
    (2016-06-06 21:32)
    Frankowicze!!! pisowcy zrobili was, za przeproszeniem w ch-ja.
  • ~Plotus
    (2016-01-16 13:39)
    Nie chcieli Żydzi manny? to będą mieć goofno!
  • ~tadek
    (2015-11-12 06:42)
    Frankowicze idzcie do Kopacz do POwcow to oni was wprowadzili w bagno a Polacy nie benda splacc waszych dlugow
  • ~Bogatemu to nawet Byk się ocielił.
    (2015-11-11 18:25)
    Frankowicze to jedni z bogatych ludzi. Co mają powiedzieć co mają kredyty w złotych i nie są w stanie ich spłacić. Bogatemu to nawet Byk się ocieli.
  • ~ha,ha
    (2015-11-11 15:03)
    Duda was wydudtkal frankowicze,glosowaliscie na niego to teraz spadajcie
  • ~kredytobiorca
    (2015-11-11 12:02)
    Panie Duda gdy "inteligeciaki" brali kredyty w frankach to ja wziąłem w złotówkach i śmieli się ze mnie.To oddaj mi pan te złotówki ,które w porównaniu z frankowiczami nadpłaciłem ja i parę milionów takich samych frajerów.
  • ~uszatek_2
    (2015-11-11 10:03)
    ... " Frankowicze protestowali przed Pałacem Prezydenckim. Domagali się spełnienia obietnic."... Na razie tylko frankowicze...
  • ~ministerfrank
    (2015-11-10 21:59)
    Najrozsądniejsza wydaje się być propozycja byłego pana prezydenta: utworzenie specjalnego funduszu do spraw frankowców. W zarządzie funduszu
    należy zatrudnić samych przydupasów z PO z pensjami po 20 patoli miesięcznie. Myślę, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby utworzenie
    specjalnego "Ministerstwa do spraw Frankowców". W ministerstwie owym, wszelkie etaty obsadzić przydupasami z PO i PSL. Najniższa pensja też jakieś
    25 patoli. Ministerstwo decydowałoby, czyj kredyt spłacić, a komu dać kopa z mieszkania. Łapówki mile widziane.
  • ~11
    (2015-11-10 17:51)
    kretyński ludek
  • ~leszek
    (2015-11-10 15:14)
    ten towarzysz nie zasługuje na ludzkie zaufanie a tak wam się go chciało , a to dopiero początek oszustw
  • ~leszek
    (2015-11-10 15:11)
    przecież tak go kochali tak go wybierali a, on co, on ich cymbałów po prostu wy...ił
  • ~a
    (2015-11-10 07:43)
    Kiedy wreszczie tzw frankowicze zrozumieja ze spoleczenstwo nie ma ochoty skladac sie na nich. To ze Duda cos obiecal nie obchodzi nikogo. Niech wiec prezydent placi frankowiczom z wlasnej kieszeni, mnie to nie interesuje.
  • ~xxx
    (2015-11-09 23:04)
    To nie prezydent Duda i nie polskie banki wpuściły was w maliny!!! Polskich banków uże niet!!Wszystkie za bezcen sprzedał zagranicznym lichwiarzom Tusk!!!Także tusk wybulił międzynarodowemu oszustowi eureco 15 miliardów zł "odszkodowania"za co POtem intratną POsadę w unii otrzymał!!
  • ~romans
    (2015-11-09 16:12)
    Już po wyborach panowie, zapraszamy za 4 lata - znowu będziemy obiecywać!!!
  • ~j10
    (2015-11-09 15:14)
    Nie widzieliście, że Maliniak to kościelny burak.
  • ~zzzx
    (2015-11-09 12:14)
    malolaty,,...,,,z po,,,
  • ~karoli