• ~winnetou
  (2015-08-20 22:20)
  psu na bude zdadzą się te ochronki bo dotyczą osób zatrudnionych na umowe o pracę a w 2016 roku wszyscy już będą na śmieciówkach. . wszyscy oczywiście oprócz panów urzędników,posłów ,senatorów, sędziów,prokuratorów i policjantów.czyli tych co trzymają was za morde
 • ~spostrzeżenie
  (2015-08-22 08:06)
  Lekka dezinformacja. Takiej ochrony nie będą mieć rodzice w razie upadłości lub likwidacji zakładu pracy. A te dwie przypadłości są bardzo częste wśród firm. No i należy pamiętać o tym, że szykowani jesteśmy do bohaterskiej i przegranej wojny z Moskwą. Duduś szykuje Międzymorze pod przewodem Polski /tęskni chłop i jego ferajna za nowym Katyniem, Miednoje, Charkowem, Wołyń pomału już sobie szykują, a zaczął nasz Kwach wspaniały i spełniony i biegiem za nim Kaczory z poplecznikami/. I tak aktualni rządzący, prowadzący kraj do wojny, wylecą do Londynu /tam już czeka na nich złoto narodu, kapłani watykańscy już przy nich są/ czyli zostaną błogosławionym /jak KG AK w 1944/ rządem na uchodźstwie i będą żyć za naszą kasę, jak rząd co zwiał przez Zaleszczyki, a my staniemy się bohaterami jak ludzie z Powstania Warszawskiego, a kraj będzie wyglądał jak Warszawa w 1944/45. Nie należy mieć dzieci. A jeżeli to tylko 1 lub 2, czyli tyle ile rodzice mogą wychować. Niech się rozmnaża czarna mafia /co rok to prorok/ i utrzymuje swoje potomstwo, ale za swoje.
 • ~la
  (2015-08-22 12:47)
  Ja zanim na dziecko się zdecyduję muszę dokończyć załatwianie w getin banku kredytu na m, bo w wynajmowanym dziecka sobie nie wyobrażam.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.